SOLISUN. Atsinaujinusi soliariumų studija!

Vieta prekybos centre
2024-03-13

Didžiausias soliariumų tinklas Lietuvoje - „Solisun“, sėkmingai gyvuojantis jau du dešimtmečius, garantuoja ne tik profesionalų, bet ir visas sveikatos specialistų rekomenduojamas normas atitinkantį, saugų pageidaujamo įdegio efektą.

Užsukus į Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje ar Elektrėnuose įsikūrusius soliariumų tinklo „Solisun“ centrus, noras palepinti odą viliojančiu bronziniu įdegiu bus išpildytas – metų laikas čia nesvarbus.

Klientai, apsilankę bet kuriame iš aštuoniolikos Lietuvoje esančių „Solisun“ soliariumų tinklo centrų, gali išbandyti didžiausią pasaulyje vertinamų „Megasun“ ir „Ergoline“ gamintojų įvairių tipų soliariumų pasirinkimą. Šiuo metu skirtinguose šalies miestuose „Solisun“ talpina net 126 soliariumus. Tarp jų - viso kūno stovimi bei gulimi ir išskirtinai tik veido įdegį skatinantys įrenginiai.

Ne vienerius metus savo lankytojams teikiamų paslaugų kokybe besirūpinantys ir naujausias tendencijas pasaulyje stebintys „Solisun“ yra tarptautiniu mastu žinomų prekės ženklų - soliariumų gamintojų iš Vokietijos „Ergoline“ bei profesionalios įdegio kosmetikos ąsų „Devoted Creations“ (JAV) atstovai Lietuvoje.

Didžiausio soliariumų tinklo „Solisun“ centruose esančiuose „Ergoline“ soliariumuose vienu metu kūną palepinsite dviem skirtingais privalumais – čia įdiegtos ne tik įdegį skatinančios lempos, bet ir suaktyvinančios žmogaus organizmui naudingo baltymo - kolageno išsiskyrimą.

Įrodyta, jog būtent raudona kolageno lempų šviesa stimuliuoja tam tikras žmogaus kūno ląsteles, taip padėdama gamintis naujoms kolageno skaiduloms. Tuo metu oda geriau aprūpinama deguonimi, iš organizmo šalinami toksinai, atstatomas drėgmės kaupimas odoje. Reguliariai pasineriant į kolageno lempų terapiją, nebeliks nuovargio pėdsakų bei išnyks matomos odos raukšlės. „Solisun“ soliariumų tinklo centruose naudojamos saugios spinduliuotės soliariumų lempos, tad nepageidaujamas „raudonas“ įdegis Jūsų tikrai nekamuos.

„Solisun“ soliariumuose naudojamos Europos Sąjungos Komisijos numatytas apšvietos saugumo normas atitinkančios 0,3 W/m2 lempos. Tai sumažina nudegimų tikimybę ir užkerta kelią po seanso soliariume išvysti paraudusią ar išsausėjusią odą. Tad prie viso komplekto norimam įdegio efektui pasiekti prisideda ir tai, jog paryškinti odą suteikiant jai ilgiau išliekantį šokoladinį atspalvį galėsite žinodami, jog rezultato siekiate ten, kur nebus peržengtos saugaus įdegio ribos.

Norintiems prisikviesti žavingą įdegį greičiau – nepamainomas pagalbininkas – profesionalios specializuotos „Devoted Creations“ kosmetikos prekių asortimentas. Užsukę į bet kurį „Solisun“ centrą Lietuvoje klientai galės išsirinkti sau tinkamiausią priemonę. Įdegio profesionalų linijoje rasite ne tik įdegį skatinančius kvapnius kremus su skirtingais bronzantų kiekiais vyrams ir moterims, bet ir gausite puikią progą pasirūpinti savo oda išėję iš soliariumo. „Devoted Creations“ kūrėjai prioritetą teikia ir odos būklei po įdegio – gausybė skirtingų rūšių drėkinamųjų kremų, padedančių išvengti odos sausėjimo, - dar viena paslaptis tobulo rezultato link.

Didžiausias soliariumų tinklas „Solisun“ – nustebins ne tik klientams draugiškomis kainomis, rengiamomis teminėmis akcijomis, bet ir išskirtine galimybe naudoti įsigytą soliariumo abonementą neribotą laiką bei dalytis juo su draugais, apsilankant bet kuriame mieste esančiame „Solisun“ centre.

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 22:00