Stiliaus žurnalas RUDENS ĮVAIZDŽIAI. Tema: visa raudona

Pasiruoškite artėjantiems rudens orams stilingai pasisemdami įkvėpimo iš stilistės Ievos Daugirdaitės naujajame @AkropolisLietuva „Instagram“ žurnalo numeryje!  Šįkart stilistė patars, kaip smagiai dėvėti ryškias (ir ne tik) spalvas šaltuoju sezonu, priderinti XXL dydžio rankines bei daug daugiau!

Pasisėmę įkvėpimo, nepamirškite pasekti @AkropolisLietuva „Instagram” (bit.ly/3ApvhUT) paskyrą. Vienam iš sekėjų atiteks net 200 eurų „Given“ parduotuvės dovanų kuponas. 

Šio žurnalo nuotraukose esančios prekės yra pavyzdžiai, skirti įkvėpimui, tad drąsiai rinkitės ir kitų prekės ženklų drabužius bei aksesuarus, jų ieškokite „Akropolio“ parduotuvėse. 

Visa raudona

Ryški, akį traukianti raudona – viena populiariausių šio šaltojo sezono spalvų. Šiemet ją siūloma vilkėti drąsiai ir raudonai rengtis nuo galvos iki kojų. Prie tokios eilutės derinkite juodos arba baltos spalvų rankines bei batus.

Klasikiniai siluetai

Kadangi raudona – labai intensyvi spalva, jai nebūtini įmantrūs drabužių modeliai ir kirpimai. Ypač jei raudonos iki šiol nevilkėjote, pradėkite nuo klasikinių, minimalistinių siluetų – tiesaus kirpimo suknelių, klasikinių kelnių ar sijonų.

Ryškūs kostiumėliai

Raudonos spalvos kostiumėlis – dar vienas puikus pasirinkimas šiam sezonui. Tiesa, stilingiau ir įdomiau atrodysite prie kelnių derindamos ne klasikinio modelio švarką, o suknelę, tuniką ar prailgintą palaidinę su šiemet ypač madingomis draperijomis.

 

KVIEČIAME SEKTI NAUJIENAS AKROPOLIO INSTAGRAM PASKYROJE @AKROPOLISLIETUVA

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 22:00