Stiliaus žurnalas MADOS PASLAPTYS. Tema: pūkinės liemenės ir striukės

Kaip surasti tinkamą kostiumą, priderinti megztinį įvairioms progoms bei eksperimentuoti su atspalviais šį sezoną? Sužinokite iš Ievos Daugirdaitės naujajame @AkropolisLietuva „Instagram“ žurnalo numeryje! Perskaitykite stilistės patarimus ir susikurkite savąjį, įspūdingą įvaizdį.

Pasisėmę įkvėpimo, nepamirškite pasekti @AkropolisLietuva „Instagram” (bit.ly/3ApvhUT) paskyrą. Vienam iš sekėjų atiteks 200 eurų vertės „Hiatus.LT“ dovanų kuponas.

Šio žurnalo nuotraukose esančios prekės yra pavyzdžiai, skirti įkvėpimui, tad drąsiai rinkitės ir kitų prekės ženklų drabužius bei aksesuarus, jų ieškokite „Akropolio“ parduotuvėse. 

Pūkiniai drabužiai

Šaltuoju sezonu be pūkinių drabužių išsiversti praktiškai neįmanoma. Šiemet ir toliau bus madingos išdidintos striukės ir liemenės, tad nebijokite žaisti su formomis ir siluetais ir rinktis išties išpūstus modelius.

Žaismingas akcentas

Juodos ir kitų neutralių spalvų pūkinės striukės gali atrodyti nuobodžiai, o ryškios, spalvotos – priešingai – kuria žaismingą įvaizdį. Jei oras leidžia, tokią striukę dėvėkite prasegtą ir parodykite po ja esantį stilingą megztinį.

Elegantiškesnis variantas

Jei ieškote pūkinės striukės, kuri atrodytų kiek dailiau, atkreipkite dėmesį į matinius audinius. Rinkitės šiemet ypač madingą pilką spalvą ir smulkius, palto raštą primenančius marginimus.

KVIEČIAME SEKTI NAUJIENAS AKROPOLIO INSTAGRAM PASKYROJE @AKROPOLISLIETUVA

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 22:00