Stiliaus žurnalas MADOS PASLAPTYS. Tema: megzti drabužiai

Kaip surasti tinkamą kostiumą, priderinti megztinį įvairioms progoms bei eksperimentuoti su atspalviais šį sezoną? Sužinokite iš Ievos Daugirdaitės naujajame @AkropolisLietuva „Instagram“ žurnalo numeryje! Perskaitykite stilistės patarimus ir susikurkite savąjį, įspūdingą įvaizdį.

Pasisėmę įkvėpimo, nepamirškite pasekti @AkropolisLietuva „Instagram” (bit.ly/3ApvhUT) paskyrą. Vienam iš sekėjų atiteks 200 eurų vertės „Hiatus.LT“ dovanų kuponas.

Šio žurnalo nuotraukose esančios prekės yra pavyzdžiai, skirti įkvėpimui, tad drąsiai rinkitės ir kitų prekės ženklų drabužius bei aksesuarus, jų ieškokite „Akropolio“ parduotuvėse. 

Megzti drabužiai

Megzti drabužiai šį sezoną yra tendencijų aukštumose. Madingi ne tik golfai ir įprasti megztukai, bet ir ilgos suknelės, sijonai, palaidinės, liemenės. Jei megztą drabužį dėvite po striuke, kai oras leidžia, palikite ją prasegtą, kad mezginys matytųsi.

Šviesios spalvos

Renkantis megztus drabužius, venkite juodos spalvos, nes joje nesimato rašto. Geriau atrodys šviesių, ryškių spalvų arba marginti mezginiai.

Universalus pasirinkimas

Megztus drabužius galite tiek vilkėti nuo galvos iki kojų, tiek derinti su kitais audiniais. Ypač stilingai atrodo megztų rūbų ir odos derinys, kuris sukuria stilingą kontrastą.

KVIEČIAME SEKTI NAUJIENAS AKROPOLIO INSTAGRAM PASKYROJE @AKROPOLISLIETUVA

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 22:00