Įsigykite AKROPOLIO dovanų kortelę

Pirkti internetu Galiojimo ir likučio tikrinimas

 

Svarbu! Įsigydami AKROPOLIO dovanų kortelę, patvirtinate, kad susipažinote su AKROPOLIO dovanų kortelės naudojimo taisyklėmis.

Jūsų patogumui į visus klausimus, susijusius su AKROPOLIO dovanų kortele, atsakys konsultantai tel. 8 5 205 2099 arba el. paštu [email protected].

Konsultacijos telefonu teikiamos darbo dienomis 8–18 val., savaitgaliais bei švenčių dienomis 10–18 val.

 

Užsakę AKROPOLIO dovanų kortelę internetu, ją galite atsiimti:

  • el. paštu – elektroninė dovanų kortelė (PDF formatu). 
  • PPC AKROPOLIS, Vilnius, Informacijos centre I–VII 10–20 val.;
  • „Geros dovanos“ biure adresu J. Jasinskio g. 16A, Vilnius (I–IV 8–17 val., V 8–16 val.);
  • Paštomatuose ir per kurjerius. Daugiau informacijos ČIA.

AKROPOLIO dovanų kortelė

AKROPOLIO kortelė – dovana, kurioje telpa visi norai! Tai puikus būdas pradžiuginti Jums artimą žmogų, suteikiant didžiausią pasirinkimą iš keturių prekybos centrų AKROPOLIS Lietuvoje teikiamo asortimento.

AKROPOLIO dovanų kortelė, pakeitusi AKROPOLIO dovanų čekį, tampa ne tik visus norus pildančia, bet ir itin praktiška daugkartinio naudojimo dovana. Pasirinkę kortelės sumą nuo 10 iki 150 Eur, galėsite ją naudoti pagal poreikius, nustatydami tikslią pinigų sumą, kurią norite panaudoti vienu metu. Tai puiki dovana šeimos nariams, draugams, kolegoms ir verslo partneriams, o ją įsigyti galima AKROPOLYJE arba internetu. Norėdami įsigyti spauskite čia.

AKROPOLIO dovanų kortele galite atsiskaityti visose AKROPOLIO prekybos ir paslaugų teikimo vietose (taip pat AKROPOLIO MAXIMOJE), išskyrus AKROPOLIO dovanų kortelės naudojimo taisyklėse nurodytas parduotuves ir paslaugų teikėjus.

AKROPOLIO dovanų kortelės galiojimą ir vertę arba pinigų likutį galima patikrinti toliau esančiame lauke, o galiojimą pratęsti „Geros dovanos“ savitarnoje ČIA.

 

Dovanų kortelių nominalai

Dovanų kortelės sumą galite pasirinkti 0,01 Eur tikslumu, nuo mažiausio 10 Eur iki didžiausio 150 Eur nominalo.

AKROPOLIO dovanų kortelė – tai daugkartinio naudojimo kortelė, suteikianti jos turėtojui teisę kortelėje esančią pinigų sumą panaudoti per kelis kartus pas skirtingus partnerius.

Dovanų kortelės galiojimo ir likučio tikrinimas

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 22:00