Atsiliepimai
Atsiliepimai

Naujas atsiliepimas

AKROPOLIO atsiliepimai

Darbuotojas
2020-08-15 | 14:52:54
Norėtusi, kad PC AKROPOLIO administracija ir t.t. Rimčiau žiūrėtu į privalomą kaukių nešiojima prekybos centre! Akiai gražūs fb postai Akropolio puslapyje, kaip visi klientai laikosi atstumu, dezinfekuoja rankas ir “NEŠIOJA” kaukes, tik gaila, jog realybės jie neatitinka! Jau atsibodo, jog puse klientų imituoja nešiojantys kaukes (vaikšto su iškištomis nosimis), o paprašius užsidengti su kaukę ir nosį, lieka nepatenkinti. Gal pasirūpinkite, kad atėja be kaukių ne tik jas gautų, bet ir žinotų kaip jas nešioti, o už iškištas nosis, būtų išprašyti lauk!
Rita
2020-08-08 | 20:53:32
Sushi express kolektyvas tiesiog superinis! Labai maloniai aptarnauja o suši labai skanūs! Būsiu tikrai pastovi klientė! Taip ir toliau!
Monika
2020-06-23 | 18:45:13

Sveiki, Akropolio ledas... kažkas nenormalaus su tuo trankymu į stiklus. Ar tai yra būtina? Kodėl kas kart nuo to turime krūpčioti? Ar Akropolio ledas kompensuos nervinio tiko gydymą?

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus Akropolio Ledo administracijai. 

Rasa
2020-06-19 | 20:25:38

2020 m. birželio 19 d. apie 11 val Šiaulių Akropolio Maximos alaus skyriuje į vežimėlį dėjausi 0.3 l. talpos alaus buteliukus (jų planavau pirkti 30 vnt.), priėjęs darbuotojas Sigitas (tokiu vardu vėliau į jį kreipėsi kita darbuotoja), atsistojęs už nugaros labai piktu tonu kreipėsi ,,Kraukis Kraukis. Puolimas to alaus, ar dar neatsigėrusi". Pradžioje bandžiau su šypsena paaiškinti, kad perku šeimos šventei, tačiau darbuotojas nesiklausydamas varė toliau mano adresu piktas replikas. Tuomet atsisukusi paklausiau - tai gal negalima pirkti, o jis pastatytas atbaidyti klientus. Žinoma, atrėžė- pirk, o tai liksi negėrusi . Paklausiau, ar manęs net nepažinodamas turi teisę šitaip nepagarbiai bendrauti ir ar neturėtų saugoti darbo vietą bent jau neužkabinėdamas klientų. Į tai vos ne į akis atkišo rankas ir riktelėjo- gali pasiimti tas pirštines. Likau šokiruota ir nesupratusi, kuo nusipelniau tokio nepagarbus Maximos darbuotojo elgesio, kuomet jis pirmasis priėjęs ėmė visai be priežasties mane įžeidinėti.

Laba diena, dėkojame už paliktą komentarą. Perdavėme jį Maxima XXX administracijai.

Adrijana
2020-05-31 | 20:07:07

Šiandien 2020-05-31 apie 19:30 turėjau labai nemalonų aptarnavimą Šiaulių Akropolio Vero Cafe. Aptarnavo blondinė mergina su auskaru nosyje. Nei laba diena, nei viso gero, šveitė gėrimą ant stalo. Pasijutau kalta jog sutrukdžiau panelės laiką. Nors dieną prieš dirbusi pardavėja priešingai buvo labai maloni todėl šiandien čia sugrįžau. Bet po tokio aptarnavimo pasirinksiu mieliau konkurentus.

Laba diena, dėkojame už paliktą komentarą. Perdavėme jį Vero Cafe kavinės administracijai.

Klientas
2020-05-05 | 18:23:25

Kodėl salelėje prie pašto prekiaujanti juvelyriniais dirbiniais, pardavėja dirba be kaukės? Visas akropolis su kaukėm, o jiem gal kažkokios lengvatos taikomos?

Sveiki, dėkojame už paliktą atsiliepimą. Perdavėme jį PC administracijai.  Taip pat rekomenduojame tokiais atvejais Jums visada skambinti tieisiai prekybos centro administracijai tiesiogiai: https://www.akropolis.lt/lt/siauliai/lankytojams/kontaktai    Sonata Jocienė (+370 65938586)

 

Odeta
2020-02-06 | 12:28:39

Laba diena, Neseniai buvo uždaryta Danija..dėl ko labai liūdna. Vakar sužinojau, kad Šiaulių Akropolyje uždaroma ir Mango parduotuvė. Tai buvo viena iš mano ir mano draugių/kolegių lankomiausių parduotuvių. Jau ir taip Šiauliai nuskriausti - neturime Zaros, Stradivarius, Massimo dutti ir pan. Norėtųsi daugiau įvairovės, t.y. dabar turime daug akinių, daug sporto prekių parduotuvių, maitinimo įstaigos - tik picerijos. Kodėl Šiauliečiai priversti vykti į Klaipėdos, Kauno ar Vilniaus Akropolius? Pagarbiai, Liūdinčių Šiaulių Akropolio lankytojų vardu

Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų komentaras buvo perduotas UAB ,,Akropolis Group" nuomos departamentui.

Asta
2020-02-01 | 21:31:06

sveiki.vasario1d. žiūrėjau filmą Šiauliuose ir 2val. pilnoje salėje neveikė vėdinimo sistema,todėl salėje buvo karšta, trošku. Jaučiausi blogai,skauda galvą. Prasta idėja apsilankyti Forume vienas,jei taip elgias

Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų komentaras buvo perduotas Forum Cinemas administracijai.

Erika
2020-01-28 | 13:16:27

Darbuotoja Dirbu šalia Sportlad parduotuvės per jų muziką negaliu susikalbėti su klientais bandžiau susitarti, bet veltui pastoviai trukšmas .....

Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų komentaras buvo perduotas PC administracijai.

Odeta
2020-01-26 | 18:10:52

Labai noriu pasidziaugti pašto darbuotoja Laima. Visada su šypsena, gera nuotaika aptarnauja, smagu matyti nesurūgusį veidą 😊

Sveiki, dėkojame už malonų atsiliepimą. 

Žydronė
2020-01-22 | 23:17:23

Labas vakaras, šiandien buvau nustebinta Jūsų Klientų - Forum cinema darbuotojų poelgiu, nežinau kodėl taip, gal taip ir turėtų būti, tad būsiu dėkinga už Jūsų įžvalgas. Renkuosi Jūsu kino teatrą nežiūrint, kad ir Šiauliai turi galimybę pasironkti pigesnį kino teatrą. Šiandien su vyru nutarėme užbėgti i paskutinį seansą filmo 1917 ... aišku užsivėlinome, ir Jūsų kasas pasiekiau 21:57 val. Ir jau kasos visos buvo išjungtos, šviesos užgesintos ir man paklausus ar galiu dar nusipirkti bilietą, man buvo pasakyta, kad nebedirbate. Aš vis dar giliu įsitikinimu tikiu, kad akropolio parduotuvės ir kavinės - joms privaloma dirbti iki 22:00. Taip iš žmogiškosios pusės suprantu, bet kaip klientė jaučiuosi apgauta. Pati dirbu paslaugų sferoje ir žinau jei taip padaryčiau sulaukčiau nepagyrimų. Bet gal taip viskas ir turi būti?

Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų komentaras buvo perduotas Forum Cinemas administracijai.

Jurgita
2020-01-09 | 12:37:00

Laba diena Labai nepatogiai perkeltos "Birutės"kasos. Ankščiau buvo labai gerai. Apsimokėjus patogu į betkurią pusę eiti. Dabar, norint atsiskaityti savitarnoje, turi brautis per visas eiles, o paskui vel bėgti per visą parduotuvę lik Aido išėjimo. O į savitarną reikia eiti, nes iš Aido išėjimo dirba tik viena, cigarečių kasa. Kitos uždarytos! Labai neapgalvoti pakeitimai.

Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų komentaras buvo perduotas PC administracijai.

Evaldas
2020-01-04 | 12:44:49

Pirmame aukšte nemačiau apsaugos darbuotojų, o štai antrame aukšte cieli du vaikšto rankelėm susikibę ir dar parduotuvėse prekes apžiūrinėja. Gerai vyrai dirba.

Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų komentaras buvo perduotas PC administracijai.

Ingrida
2019-12-30 | 20:40:27

Šiandien su vaiku lankėmės žaidimų kambaryje Pasakų šalis, teko išeiti ankščiau, nes vienam vaikui pašišlapinus ant laipynių, darbuotojos tik nuvalė sausu popieriumi, todėl toliau vaikams bežaidžiant toj vietoj jautėsi stiprus šlapimo kvapas. Galėjo bent su vandeniu pavalyt ar kažką užpurktši. Labai nehigieniška

Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų komentaras buvo perduotas ,,Pasakų šalies" administracijai.

Jevgenija
2019-12-30 | 10:29:01

UAB "Festool LT" vardu noriu padėkoti Šiaulių Ledo arenos personalui ir Almai Samoškienei už profesionalią pagalbą ir malonų aptarnavimą organizuojant mūsų įmonės svečiams uždarą čiuožinėjimo pačiūžomis vakarą. Personalas labai paslaugus ir draugiškas, entuziastingai padėjo tiek su idėjomis, tiek su organizavimu. Mūsų svečiai liko patenkinti vakaru. Nors mūsų įmonės atstovų renginyje nebuvo, tačiau buvome visiškai ramūs, kad renginys praeis tikrai sklandžiai. Ačiū!

Sveiki, dėkojame už malonų atsiliepimą. 

Iveta
2019-12-29 | 19:33:48

Sveiki. Šiandien apsipirkinedama Šiaulių Akropolyje Sinsay parduotuvėje apie 19.00h, likau šokiruota ten dirbančios tamsiu plaukų darbuotojos elgesiu. Kalba namandagiai, informacijos jokios nesuteikia, stovi tik prie kasos,galiausiai ignoruoja ir ne aptarnauja. Prie viso to, išgirdau kaip nemandagiai kalba ir su kita klijente. Prašau Akropolio vadovybės susisiekti su Sinsay parduotuvės vadovais ir informuoti, kokia darbuotoja ne mylinti nei savo darbo nei klientų ten dirba! Nesinori į tokią parduotuvė daugiau ir kojos įkelti. Ačiū.

Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų komentaras buvo perduotas Sinsay administracijai.

Lina
2019-12-27 | 18:25:52

Šiaulių akropolyje yra du vaikų priežiūros kambariai, abu kambariai rakinami, neįmanima įeiti, reikia eiti prašinėti raktų, kaip darželyje. Antrame aukšte katpedėlė raktą pametusi, neįmanoma įeiti. Pirmame aukšte prie kikos eilė mamyčių laukiančių pervystyti vaikus, o dar prie to pačio nusivylimo nedega ir šviesa, tai reiškia, kad reikia vaiką maitinti ir pervystyti tamsoje...

Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų komentaras buvo perduotas PC administracijai.

Viktorija
2019-11-13 | 17:18:33

Nesinori jūsų PC darbuotojams nemalonumų, bet valant grindis tegul padeda įspėjamuosius ženklus apie tai, nes šį rytą paslydus ant šlapio pagrindo prie eskalatoriaus susižalojau koją! Kitą kartą gali būti per kažkieno klaidą ir liūdnesnės pasekmės...

Sveiki,

Dėkoju už komentarą. Perdavėme jį PC administracijai.

Kliente
2019-10-11 | 20:21:46

Labas vakaras, siauliu akropolyje Italistos parduotuveje dirba labai saunios merginos. Siandien 2019-10-11 likau baisiai pasipiktinus vienos klientes elgesiu visa gerkle reke kad kaina netokia uzdeta nors su kainom viskas buvo tvarkinga, nepaisant to merginos jos atsiprasinejo kad tik ji nesauktu, toks ispudis susidaro kad preke norejo gaut pigiau, uzjauciu tas pardavejas, niekam nelinkeciau tokiu klienciu. O merginos labai saunios ir mandagios, klientei reiketu geditis nes as sitos situacijos liudininke.

Sveiki, dėkojame už paliktą atsiliepimą. Perdavėme jį Italista woman vadovams. 

Gražina Šimkienė
2019-10-04 | 09:45:48

Laba diena, Gerbiama administracija, norėčiau išsakyti savo nuomonę, dėl "Akropolio" internetinio puslapio. Ankstesnis Jūsų internetinis puslapis buvo patrauklesnis ir lengviau informaciją buvo galima surasti. Dabar ilgiau reikia ieškoti informacijos ir ne visa randama, kuri anksčiau buvo randama. Pavyzdžiui: Mane domina "Ledo arena" laikas - jis pateiktas tik iki 15.30 val., kur yra vakarinės valandos. Pastebėjimas, anksčiau lentelė matydavosi visa, nereikėdavo pirmyn-atgal vaikščioti, kad susiderinti dieną, valandą. Dabar atleiskite visai nepatrauklu, kelia nepasitenkinimą. Akivaizdžiai matosi, kad kas kūrė šį puslapį visai nesinaudoja šia paslauga ir neįžvelgia patrauklumo bei naudingumo. Pagarbiai, G. Šimkienė

Sveiki,

Dėkojame už paliktą atsiliepimą. Jūsų pasiūlymą perdavėme svetainės administratoriams ir kūrėjams.

Vilius
2019-10-02 | 18:05:53

Šiaulių akropololi dirbancios meeginos labai nedraugiskos ir nesugeba pasakyti kas kur yra!!!

Sveiki,

Dėkoju už komentarą. Perdavėme jį PC administracijai.

Airi
2019-09-10 | 21:23:43

Spausdinausi charlote parduotuvėje lapus. Reikėjo 20 lapu pastrigo aparatas buvo ne mano kaltė atsispausdino 128 lapai ir liepe už juos susimokėti ir kas svarbiausia dirba jaunos pardavėjos ir nemoka su spausdinimo aparatais elgtis dar šalia būdama girdėjau pasake, kad nemoku elgtis.. ir ji paėmusi perskaičiavo popierius ir liepė susimokėti ir kas svarbiausia buvo ne mano KALTĖ, o tiesiog pastrige spausdinimo aparatai. Biški tvarkykit.. čeki turiu dar ir prašyčiau pinigus gražinti, nes man reikėjo 20 lapu.. o per jūsų aparatus sumokėjau daug daugiau.. žiūrėkit ką darot!

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis buvo perduotas parduotuvės vadovams. Kviečiame susisiekti tiesiogiai su parduotuve dėl susiklosčiusios situacijos akropolis.siauliai@charlot.lt  .

Giedrė
2019-09-07 | 08:38:32

2019-09-06 vakare vaikai žaidė žaidimų automatu, esančiu pirmajame PC aukšte (šaudymas vandens šautuvais). Likome pasipiktinę kada vidury žaidimo buvo išjungta elektra ir žaidimas nutrauktas. Jei žaisti galima iki tam tikro laiko, prašytume pakabinti informacinį stendą, kur būtų aiškiai nurodyta kelintą valandą žaidimų automatas yra išjungiamas.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis bus perduotas atsakingiems asmenims. Prekybos centras dirba iki 22 val., tad tuometu galėjo įvykti elektros šuolis. Kviečiame susisiekti tiesiogiai su žaidimų automato vadybininku dėl esamos situacijos detalesnių paaiškinimų  +370 651 55551.

Justina
2019-09-06 | 10:08:20

Kap susisiekti su ,,Fotokopija" darbuotojais? Nei el. laiškais, nei skambučiais nepavyksta jau antra diena. Tai kam reikalingi tie kontaktai?

Sveiki, dėkoju už komentarą. Perdavėme jį parduotuvės vadovams. Šiuo metu parduotuvė pasiekiama tel. nr.: +370 60291715.

 

Kamilė
2019-08-23 | 19:55:39

Sveiki, esame labai nusivyle Katpedėlės aptarnaujančiu personalu. Pirma syki kol atnešė meniu laukėme 20 min. , tada dar 30 min. kol priims užsakymą. Padavėja Karolina buvo labai nemandagi, vartė akis atėjusi , ir beveik nekreipe i mus dėmesio. Galiausiai po 1h 30min. sulaukeme pirmo patiekalo, maistas buvo atnesamas vienam staliukui trisdešimties minučių tarpais , tad kol vienas pavalge , kitam dar teko laukti apie 30 min savo maisto. Antra syki viskas ejo ta pačia linkme , todėl net nesulauke meniu po 20 min. Išėjome.

Sveiki, dėkoju už komentarą. Perdavėme jį kavinės vadovams.

Klientas
2019-08-13 | 12:05:24

Šiaulių Akropolyje "Charlot" dirba labai šaunios darbuotojos Gintarė ir Ernesta. Ačiū jums už pagalbą ir patarimus išsirenkant dovaną. Likau labai patenkintas aptarnavimu.

Sveiki, dėkoju už komentarą. Perdavėme jį parduotuvės vadovams.

Vaida
2019-08-04 | 21:32:28

Sveiki, turite atskirą kasą tėvams su mažyliais bet jokio pirmumo neturime jau kelintą dieną iš eilės. Vakare veikia tik dvi kasos, tai jai turite tokia kasa bet joje tenka su mažu neramiu vaiku laukti 10 minučių tai kam ji išvis reikalinga, paklausus kasininkės kodėl taip yra su nepasitenkinimu atsako: tai ką aš turiu dabar visus palikti nuošaly ir priimti jus? Jei taip jau yra nepalikite vakare atidarytu dviejų kasų kai pirkėjų nemažai ir nusiskundimų neturėsite.

Sveiki,

Dėkoju už komentarą. Perdavėme jį PC administracijai.

Dainora
2019-07-14 | 17:18:19

Laba diena, Šiandien Šiaulių akropolyje 14:35 atėjau į iqos parduotuvę, kurioje norėjau įsigyti iqos aparatą, paklausus pardavėjos ar galiu tai padaryti, ji man pasakė, jog dabar išeina į pietų pertrauką ir dabar manęs neaptarnaus. Prašiau, kad parduotu iqos aparatą be registracijos be nieko, kad būtų greičiau, bet man vistiek buvo pasiųlyta grįšti į parduotuvę 15:15. Kiek man yra žinoma pagal akropolio taisykles, ilgiausia pertrauka gali būti 30minučių. Likau labai nemaloniai nustebinta ir tai man sukėlė didelius nepatogumus, kai pardavėja parduodama man tiesiog mano konkrečiai jau išsirinkta aparatą būtų užtrukusi kelias minutes.

Sveiki, dėkojame už paliktą atsiliepimą. Jūsų komentarą perdavėme PC administracijai.

Mindaugas
2019-06-07 | 13:09:45

Šiaulių Akropolyje visiškai nėra kuom parduotuvėse kvėpuoti! Matuojantis rūbus labai karšta. Girdėjau kaip gretimose kabinose taip pat skundžiasi oro stygiumi! Ar Akropolis taupo pinigus, kad kondicionieriai ne pajungti normaliai per tokius karščius ?!!

Sveiki, dėkojame už paliktą atsiliepimą. Jūsų komentarą perdavėme PC administracijai.

Pasipiktinęs
2019-06-06 | 20:18:43

Nebeleiskit daugiau tos dainos ŽAS - Akropolis. Verčia vemti

Sveiki, dėkojame už paliktą atsiliepimą. Jūsų komentarą perdavėme PC administracijai.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I- VII 08:00 -22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00