AKROPOLIO dovanų kortelė

AKROPOLIO kortelė – dovana, kurioje telpa visi norai! Tai puikus būdas pradžiuginti Jums artimą žmogų, suteikiant didžiausią pasirinkimą iš keturių prekybos centrų AKROPOLIS Lietuvoje teikiamo asortimento.

AKROPOLIO dovanų kortelė, pakeitusi AKROPOLIO dovanų čekį, tampa ne tik visus norus pildančia, bet ir itin praktiška daugkartinio naudojimo dovana. Pasirinkę kortelės sumą nuo 10 iki 150 Eur, galėsite ją naudoti pagal poreikius, nustatydami tikslią pinigų sumą, kurią norite panaudoti vienu metu. Tai puiki dovana šeimos nariams, draugams, kolegoms ir verslo partneriams, o ją įsigyti galima AKROPOLYJE arba internetu.

AKROPOLIO dovanų kortele galite atsiskaityti visose AKROPOLIO prekybos ir paslaugų teikimo vietose (taip pat AKROPOLIO MAXIMOJE), išskyrus AKROPOLIO dovanų kortelės naudojimo taisyklėse nurodytas parduotuves ir paslaugų teikėjus.

 

Karantino metu AKROPOLIO dovanų korteles galima panaudoti veikiančiose parduotuvėse, pvz., MAXIMA, EUROVAISTINĖ ir kt. (visas veikiančių parduotuvių sąrašas pateiktas www.akropolis.lt). Visų AKROPOLIO dovanų kortelių (čekių), kurie buvo nupirkti nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2020 m. kovo 16 d., galiojimas yra automatiškai ir nemokamai pratęsiamas iki 2020 m. spalio 31 d.

Karantino laikotarpiu (nuo 2020 m. kovo 16 d. iki karantino laikotarpio pabaigos) įsigytos kortelės galios tiek, kiek ant jų nurodyta, bet ne trumpiau nei iki 2020 m. spalio 31 d., t. y. jei tokių kortelių galiojimas baigiasi iki 2020 m. spalio 31 d., jis automatiškai pratęsiamas iki 2020 m. spalio 31 d.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad dėl AKROPOLIO dovanų kortelių (čekių) galiojimo pratęsimo čia nurodytais atvejais nereikės atlikti jokių papildomų veiksmų (pvz., atvykti pratęsti fiziškai, pildyti ar pateikti prašymą ir pan.), pratęsimas bus automatinis.

Primename, kad nuo balandžio 25 d. AKROPOLIO dovanų korteles galite įsigyti AKROPOLIO Informacijoje, AKROPOLYJE esančios GEROS DOVANOS parduotuvėje ar saloje bei internetu, GERA DOVANA el. parduotuvėje (https://www.geradovana.lt/dovanu-kortele--akropolis-akropolis). Šiuo metu dovanų kortelę gausite per kurjerių tarnybą/paštą arba el. paštu, o pasibaigus karantinui galėsite pasikeisti į plastikinę kortelę bet kurio AKROPOLIO informacijos centre, GEROS DOVANOS saloje ar GEROS DOVANOS centriniame biure J. Jasinskio g. 16A, Vilnius.

Dovanų kortelių nominalai

Dovanų kortelės sumą galite pasirinkti 0,01 Eur tikslumu, nuo mažiausio 10 Eur iki didžiausio 150 Eur nominalo.

AKROPOLIO dovanų kortelė – tai daugkartinio naudojimo kortelė, suteikianti jos turėtojui teisę kortelėje esančią pinigų sumą panaudoti per kelis kartus pas skirtingus partnerius.

AKROPOLIO dovanų kortelės įsigijimas

Svarbu! Įsigydami AKROPOLIO dovanų kortelę, Jūs patvirtinate, kad susipažinote su AKROPOLIO dovanų kortelės naudojimo taisyklėmis.

Galiojimo ir likučio tikrinimas

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I- VII 08:00 -22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00