Pasirinkite miestą
1588
0.58 €/MIN
2 Lt/min
cover

RUDENS SPALVŲ PALETĖ

Naujiena

 

Atėjus rudeniui pamažu keičiasi ne tik aprangos tipas, bet ir spalvų gama. Atspalviai sodrėja, gilėja, kai kurie tamsėja, tačiau šįmet rudens paletėje atsirado ir netikėtų spalvinių tendencijų. Taigi, kokios madingiausios ir kokių spalvotų pirkinių dairytis?

 

 

Raudonosios kriaušės

Viena stilingiausių rudens spalvų – sunokusių kriaušių raudonis. Šis atspalvis panašus į burgundiško vyno raudoną, tačiau jo raudonumas intensyvesnis ir šiltesnis, mažiau violetinių pustonių. Kadangi kriaušių raudonis pabrėžia eleganciją ir suteikia solidumo, verta įsigyti klasikinius tokios spalvos drabužius: paltą, vakarinę suknelę, švarką ir kelnes, taip pat rudeniškus aksesuarus.

 

1, 6 „Reserved“, 2 „Zara“, 3 „Pietro Filipi“, 4, 7 „Massimo Dutti“, 5 „Mango“

 

 

 

Rūdys

Naują sezoną rudai oranžinis rūdžių atspalvis (dar vadinamas viskio rudumu) puikuojasi pačiame tendencijų viršuje. Ši ryški ir gyvybinga spalva ypač tinka minkštiems, šiltiems ir jaukumu apgaubiantiems drabužiams: megztiniams, vilnos švarkams, paltams, kailiniams. Vienas rudens „must have“ pirkinių – kas nors iš rudai oranžinio velveto, pavyzdžiui, platintas švarkas.

 

1 „H&M“, 2, 3 „Zara“, 4 „Aldo“, 5, 7 „Reserved“, 6 „Pietro Filipi“

 

 

 

Ultravioletinė

Nuo podiumų nesitraukia metų spalva pripažinta ultravioletinė, rudens ir žiemos kolekcijose jos tik daugėjo. Madingas monochrominis įvaizdis – ultravioletiniai rūbai nuo galvos iki kojų. Jei ši spalva atrodo per intensyvi, atnaujinkite garderobą violetinėmis detalėmis: rankine, šaliku ar bateliais. Ultravioletinė puikiai dera su pasteline alyvų, rausva, mėlynais ir rudais atspalviais, taip pat ir madinguoju kriaušių raudoniu.

 

1 „Massimo Dutti“, 2, 3, 6 „Reserved“, 4, 5 „H&M“

 

 

 

Ūkų mėlyna

Ūkams būdingas ryškus ir energingas mėlynumas, kurį ne vienas veikiausiai priskirtų vasaros, o ne rudens paletei. Tačiau greta rudenėjančių lapų ši mėlyna suskamba kuo puikiausiai – prie jos dera tiek subtilūs žemės atspalviai, tiek sodri raudona, oranžinė, garstyčių geltona ar fuksijų rožinė. Garsių dizainerių rudens kolekcijose dominavo uždaros ūkų mėlynumo suknelės, megztiniai, kostiumai ir struktūriški paltai.

 

1 „Reserved“, 2 „Guess“, 3, 4 „Mango“, 5,6 „Massimo Dutti“

 

 

 

Kecalių žalia

Kecaliai – nuo pietų Meksikos iki Panamos paplitę paukščiai, kuriuos puošia blizgios melsvos, žalsvos ir raudonos plunksnos. Raginame atkreipti dėmesį į žalias kecalių plunksnas, jų melsva žaluma priklauso madingajam rudens spalvynui. Ši elegantiška spalva gali tapti alternatyva pabodusioms pilkai, juodai, rudai ar tamsiai mėlynai. Ką įsigyti? Ypač dailiai atrodo žvilgūs kecalių žalumos audiniai, pavyzdžiui, satinas, solidžiai – matinė oda, originaliai – kailis ir aksesuarai.

 

1, 6 „Reserved“, 2 „Aldo“, 3 „Mango“, 4 „Este“, 5 „Zara“, 7 vokų šešėliai „Dior“ („Douglas“), 8 „H&M“

 

 

 

Fluorescensinės spalvos

Netikėtas rudens posūkis – švytinčios fluorescensinės spalvos, nuo žalsvai geltonos, oranžinės iki ryškios rožinės. Visos jos itin aktyvios, kaustančios dėmesį, todėl dažnai siejamos su atšvaitiniais paviršiais ir įspėjimaisiais ženklais, naudojamos sportinei aprangai. Tačiau šįmet fluorescensinėmis spalvomis dažomos rankinės, aulinukai, elegantiškos suknelės, švarkai, megztiniai ir madingosios nailono kuprinės.

 

1 „Reserved“, 2 „Pull&Bear“, 3 „Lindex“, 4 „H&M“, 5, 7 „Stradivarius“, 6, 8 „Zara“

 

 


AKROPOLIS - daugiau mados - daugiau džiaugsmo!