Pasirinkite miestą
1588
0.58 €/MIN
2 Lt/min
cover

Rudens paltų penketukas

Naujiena

Raudona ir rausva

 

Nors rudenį vaiskias spalvas į pašalį stumia solidūs ir gilūs tonai, paltų tendencijose vis dar vyrauja vasariška nuotaika. Dvi pirmaujančios spalvos – sodri raudona ir pastelinė rausva. Toms, kurioms artimas ryžtingai nuteikiantis ir fatališkas įvaizdis, siūlomi elegantiški raudoni paltai: griežtų linijų, tiesaus kirpimo, midi ilgio. Romantikos gerbėjoms – minkšti rausvų atspalvių puskailiniai arba ilgesni klasikiniai paltai dvieiliu užsegimu.

1., 4. „Pietro Filipi“, 2. „Stradivarius“, 3. „Zara“, 4. „Massimo Dutti“

 

 

Juoda klasika

 

Jeigu būtų vienas vienintelis pirkinys, į kurį norėtumėte investuoti šį rudenį, vertėtų atsigręžti į klasiką. Tačiau dairykitės ne dažnai minimų smėlio spalvos ar tamsiai mėlynų, o pradžių pradžios – kokybiško klasikinio juodo palto. Jokių papildomų detalių – didelių kišenių, siuvinėtų aplikacijų, raukinių ar kitų dekoratyvių elementų, madingasis klasikinis paltas turėtų būti paprastas, griežto ir elegantiško silueto. Jeigu vis dėlto trūksta puošmenos, apsigobkite juodo kailio apykakle.

1. „Stradivarius“, 2., 4. „Pietro Filipi“, 3. „Mango“, 5. „Massimo Dutti“

 

 

Smulkus languotumas

 

Šį rudenį langeliais marginti audiniai neturi konkurentų, nuo jų atsilieka net ir madingasis leopardų kailio raštas. Nors tendencijose vyrauja įvairių tipų languotumai, atidžiau žvilgtelėkite į smulkiais langeliais margintus paltus – jie universalesni. Tokie neutralių atspalvių (pilkšvi, rusvi, juodai balti) paltai net ir po sezono kito nevargins akių, nepabos, juos lengvai priderinsite tiek prie skirtingų stilių drabužių, tiek prie įdomesnės ar klasikinės avalynės, kitų aksesuarų.

1. „Massimo Dutti“, 2., 5. „Mango“, 3. „Pull & Bear“, 4. „Zara“

 

 

Pūkinės striukės

 

Jau kelis pastaruosius sezonus minkštų pūkinių striukių paklausa tik auga. Šie metai – ne išimtis. 2018-2019 m. rudens / žiemos kolekcijų podiumais vėl žingsniavo į šiltutes pūkines sportinio stiliaus striukes susisupusios manekenės. Dygsniuoto audinio kimštos striukės veikiausiai vienas praktiškiausių pirkinių – jos ne tik madingos, bet ir puikiai saugo nuo šalčio, yra lengvos, o kai kurios ir atsparios lietui. Toms, kurioms žūtbūt norisi naujausių tendencijų, – ryškios arba metalizuotų audinių, trumpintos, bet plačios pūkinės striukės. Norinčioms šio to elegantiškesnio – ilgesnės, sujuosiamos diržu.


1. „Zara“, 2. „Stradivarius“, 3. „Mango“, 4. „Pietro Filipi“, 5. „Massimo Dutti“

 

 

Daugiau žaismės

 

Rudens ir žiemos madų šou dominavę ryškūs ir išskirtiniai paltai pagaliau persikelia į gatves. Šiek tiek daugiau žaismės, šiek tiek daugiau drąsos ir rudeniškos dienos taps nebe tokios pilkos. Viskas, ko reikia susidėlioti įvaizdžiui nuo-iki, tėra klasikiniai vienspalviai aulinukai ir daili standžios odos rankinė.

1. „Mango“, 2. „Zara“, 3., 5. „H&M“, 4. „Stradivarius“

 


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!