Ūkininkų turgus – ieškantiems „naminių“ maisto produktų

09:00 - 15:00 val

Du kartus per savaitę – trečiadieniais ir šeštadieniais, nuo 9:00 val. iki 15:00 val. – prie Klaipėdos „Akropolio“ vyksta Ūkininkų turgūs, kur uostamiesčio gyventojai jau įprato įsigyti šviežių pieno, mėsos gaminių, duonos, sezoninių daržovių ir vaisių, uogų ir grybų ir, aišku, žuvies.

„Ūkininkų turgelis yra itin populiarus, turi daugybę nuolatinių pirkėjų. vieni žmonės ateina į „Akropolį“, pavyzdžiui, drabužių ar avalynės, o kartu nusiperka ir šviežių, ūkininkų išaugintų produktų, kiti trečiadieniais ar šeštadieniais atvažiuoja specialiai dėl turgelio“, - pasakoja Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas O.Zibalis.

Pasak jo, pirkėjams itin patinka tai, kad prie „Akropolio“ prekiauja tik patys ūkininkai ir tik savo pačių išaugintais produktais.

„Ūkininkai prekiauja šviežiu pienu, jo gaminiais – tokie produktai suvartojami per kelias dienas, jie paprastai nelaikomi šaldytuve ilgai, todėl nusprendėme Ūkininkų turgų rengti dvi dienas per savaitę. Pirkėjai tai įvertino labai teigiamai, kaip ir tai, kad rudenį, kai prasideda žvejybos sezonas, prie „Akropolio“ galima įsigyti šviežios žuvies“, - sako O.Zibalis.

Norintys prekiauti savo užaugintomis gėrybėmis Klaipėdos „Akropolio“ Ūkininkų turgelyje ar dalyvauti prekybos ir pramogų centre rengiamose mugėse turėtų susiekti su mugės administratoriumi tel. nr. 8 638 61183.

Informuojame renginio dalyvius, kad renginio metu bus fotografuojama. Šio renginio nuotraukos bus talpinamos renginio organizatoriaus socialinio tinklo paskyroje. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia: https://www.akropolis.lt/lt/privatumo-politika . 


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

 

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I- VII 08:00 - 23:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00