Vilniaus „Akropolyje“ atidaryta naujausia „iDeal“ parduotuvė

Vieta prekybos centre
2020-02-14

Didžiausiame Baltijos šalių prekybos centre – Vilniaus „Akropolyje“ penktadienį atidaryta naujausia „iDeal“ parduotuvė.

„iDeal“ atidaryme apsilankę žymūs žmonės – Jurgita Jurkutė-Širvaitė, Donatas Montvydas ir Beata Nicholson – papasakojo apie savo apsipirkinėjimo įpročius.

 

J. Jurkutė-Širvaitė: „Žmogiškasis kontaktas – vis dar svarbus“

Aktorė ir televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė teigia, kad nors apsipirkinėjimas internetu dažnai yra greitesnis, tačiau galimybė gyvai pasikonsultuoti – jai pačiai vis dar yra svarbi.

„Šiais laikais be papildomo bendravimo, tiesiog internetu užsisakyti galima beveik bet kokį produktą, o ir siuntų pristatymo infrastruktūra kuriama taip, kad vis labiau eliminuotų žmogiškąjį kontaktą. Tačiau kai kuriais atvejais jis lieka nepakeičiamas – ypač, kai reikia eksperto konsultacijos“, – sakė Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Pasak žinomos moters, išgirsti profesionalų nuomonę jai pačiai reikia įsigyjant didesnius ir svarbesnius pirkinius.

„Laikausi nuomonės, kad neverta gaišti savo laiko naršant internete perkant buitinę techniką, išmaniuosius įrenginius ar kitus produktus, apie kuriuos išmanau per mažai – pati eksperte netapsiu. Geriau tą laiką skirti profesionalo konsultacijai“, – teigė J. Jurkutė-Širvaitė.

D. Montvydas: „Kartais parduotuvės laiko sutaupo, o ne atvirkščiai“

Tuo tarpu atlikėjas Donatas Montvydas sako, kad kai kuriais atvejais apsilankymas fizinėje parduotuvėje laiko net sutaupo – pavyzdžiui, tuomet, kai  reikia išsirinkti tarpusavyje susiejamus išmaniuosius įrenginius.

„Savo šeimoje stengiamės turėti vienos operacinės sistemos telefonus, kompiuterius ir laikrodžius, kurie „draugauja“ tarpusavyje ir yra patogūs naudotis visiems šeimos nariams. Todėl mums itin aktualus didelis išmaniųjų įrenginių pasirinkimas vienoje vietoje. Būtent tokį platų prekių asortimentą galima rasti ir šiandien duris atvėrusiame salone“, – sakė  atlikėjas D. Montvydas.

Anot jo, tradicinės, o ne virtualios parduotuvės reikalingos ir tuomet, kai ko nors prireikia čia ir dabar.

„Pirkti internetu patogiausia tuomet, kai pirkinius planuoji nors truputį iš anksto. Tačiau jei kažko prireikia nedelsiant – daug paprasčiau, o ir greičiau, yra tą pačią dieną atvykti į fizinę parduotuvę ir iš jos išeiti su reikalinga preke rankose“,– sakė dainininkas.  

B. Nicholson: „Apsipirkinėjimo būdą nulemia pati prekė“

Žinoma žurnalistė, televizijos laidų vedėja ir keturių vaikų mama Beata Nicholson sako, kad tai, kokiu būdu ji apsipirkinėja – dažnai nulemia ir pati prekė ar paslauga. 

„Kai kurias prekes dažniausiai įsigyju internetu, tačiau kai ką perku tik gyvai. Pati net skirtingą maistą įsigyju skirtingai – dalį produktų galima patikėti pristatymo į namus tarnybai, o kai kuriuos perku tik pati įvertinus“, – sakė B. Nicholson.

Anot žinomos moters, panašiai yra ir su išmaniaisiais įrenginiais – jai juos reikia apžiūrėti gyvai.

„Juk šie įrenginiai lydės kasdieną – todėl juos būtina pasimatuoti. Man svarbu palyginti skirtingus jų modelius, patikrinti, kaip telefonas jaučiasi rankoje arba išmanus laikrodis ant jos, jei tai kompiuteris – ar jo svoris yra tinkamas, o klaviatūra – patogi“, – dalijosi B. Nicholson.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 24:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 22:00