Rygos „Akropolyje“ - pabaigtuvių vainikas ir įspūdingos naujienos

2018-05-02

Virš būsimo Rygos „Akropolio“ prekybos ir pramogų centro pastato gegužės 3 d. iškilo tradicinis ąžuolo lapų pabaigtuvių vainikas, žymintis svarbiausių konstrukcinių statybos darbų pabaigą, o projektą vystanti bendrovė „Akropolis Group“ pažėrė naujienų apie lankytojų naujajame „Akropolyje“ lauksiančias didžiausias parduotuves ir pramogas.

Tarp jų – pirmoji Latvijoje IMAX technologijos kino salė, įsikursianti 9 salių „Apollo“ kino centre. Ryga taps tik 76-uoju pasaulio miestų, kur kino mėgėjai galės mėgautis moderniausios technologijos kuriamu vaizdu ir garsu. IMAX kino salės, kurioje žiūrovas pasijunta lyg filmo dalyvis, kol kas nėra ir Lietuvoje.

„Rygos „Akropolyje“ lankytojams pasiūlysime naują apsipirkimo ir laisvalaikio patirtį - didžiausią žinomų parduotuvių ir prekių ženklų pasirinkimą ir išskirtines pramogas. Čia duris atvers pirmoji Baltijos šalyse „Van Graaf“ mados prekių tinklo parduotuvė, didžiausios Latvijoje „Zara“, „Oysho“, „River Island“ parduotuvės, Švedijos laisvalaikio milžino „O‘Learys“ centras, kino centras su moderniausia IMAX filmų sale, ledo arena, sporto klubas, 25 restoranai ir kavinės“, - būsimas Rygos „Akropolio“ naujienas pristatė bendrovės „Akropolis Group“ valdybos pirmininkė Saulė Zabulionytė.

„Džiaugiamės galėdami tapti naujojo prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ dalimi ir kino mėgėjams Latvijoje pristatyti naujos kartos įspūdžius. Geriausia IMAX technologija ir turinys, kartu su interaktyvia kino centro aplinka Latvijos gyventojams suteiks išskirtinį pasirinkimą laisvalaikiui“, - sakė „Apollo Group“ vadovas Ivar Vendelin.

98 000 kv.m. ploto Rygos „Akropolis“ taps vienu didžiausių ir moderniausių prekybos ir pramogų centrų Baltijos šalyse. Čia įsikurs daugiau nei 220 parduotuvių, dešimtys laisvalaikio pramogų tiekėjų. Į projektą jį plėtojanti bendrovė „Akropolis Group“ investuos apie 200 mln. eurų. Tai viena didžiausių investicijų į prekybinį nekilnojamąjį turtą Latvijos istorijoje.

Rygos „Akropolis“ yra pirmasis Latvijoje prekybos centras, kuriam suteiktas BREEAM kokybės ir tvarumo standarto.

Planuojama, kad vieno didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse prekybos ir pramogų centrų statybos bus baigtos 2019 m. pradžioje.

Buvusio Kuznecovo porceliano fabriko teritorijoje statomas prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ turės išskirtinį, istorinį miesto vietovės paveldą išsaugojantį ir pabrėžiantį interjerą, sukurtą bendradarbiaujant su viena garsiausių pasaulyje architektūros įmonių „Benoy“.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 24:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 09:00 - 21:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 21:00