Rygos „Akropole“ turi naują vadovę

2019-10-29

Rygos prekybos ir pramogų centro „Akropole“ vadove paskirta rinkodaros, strategijų kūrimo ir verslo analizės ekspertė Zane Kaktina, iki šiol užėmusi svarbias pareigas „Maxima“ mažmeninės prekybos įmonėse Latvijoje, Estijoje ir Bulgarijoje. Prieš tai prekybos centrui laikinai vadovavo „Akropolis Group“ valdybos pirmininkas Vytautas Labeckas.

„Man didelė garbė prisijungti prie „Akropole“ profesionalų komandos. Idėjų, susijusių su prekybos ir pramogų komplekso „Akropole“ vystymu, yra daug, bet jau dabar galima pasakyti, kad mano darbas daugiausia bus sutelktas klientų poreikių analizei ir tenkinimui, taip pat sėkmingam bendradarbiavimui su partneriais ir nuomininkais. Pagrindiniu „Akropole“ sėkmės faktoriumi rinkoje ir toliau liks išskirtinis parduotuvių prekių ženklų asortimentas bei unikalių pramogų galimybės“, – sako naujoji „Akropole“ vadovė, 18 metų darbo patirtį prekybos sektoriuje turinti Zane Kaktina.

Pasak „Akropolis Group“ valdybos pirmininko V. Labecko, naujajai „Akropole“ vadovei keliama užduotis dar labiau sustiprinti prekybos ir pramogų centro, kaip vieno iš pirmaujančių prekybos centrų Baltijos šalyse, pozicijas. Pasak jo, „Akropole“ atėjimas į Latvijos rinką pakeitė siūlomų prekės ženklų asortimentą –  prekybos ir pramogų centre yra parduotuvių su unikaliais prekės ženklais, kurių Latvijos rinkoje iki šiol dar nebuvo, taip pat gausų maisto ir pramogų tiekėjų sąrašą.

„Jau dabar „Akropole“ vadovų grupėje dirba kvalifikuoti specialistai, o Zanės patirtis bei žinios bus labai naudingos tolesnei mūsų prekybos centro sėkmingai veiklai“, – sako V. Labeckas.

Į 98.000 kv. m ploto prekybos ir pramogų centrą „Akropole“ ir jo infrastruktūrą bendrovė „Akropolis Group“ investavo 180 mln. Eur. Šis kompleksas iškilo vietoje buvusio Kuznecovo porceliano fabriko, į prekybos centro interjerą įkomponuojant istorinį buvusio fabriko paveldą.

„Prie komandos prisijungus naujai „Akropole“ vadovei, kartu su „Akropolis Group“ vadovų komanda galėsime maksimaliai susikoncentruoti į kitus grupės plėtros projektus. Tam sėkmingai pasitarnaus ir patirtis Latvijoje – kaip ir Rygos „Akropole“ atveju, didžiausią dėmesį Lietuvoje planuojame skirti pramoninės teritorijos konversijos projektui, atgaivindami apleistą buvusios gamyklos teritoriją šalia Vilniaus Vingio parko“, – sako V. Labeckas.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I- VII 08:00 -22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00