Rygos „Akropole“ – lankytojų rekordas: „Jamam“ akcija suviliojo ir latvius.

2019-11-20

Rygos prekybos ir pramogų centre „Akropole“ praėjusį penktadienį ir šeštadienį vykusios akcijos „Jamam“ (lat. „Nemam“) metu apsilankė 90 tūkst. pirkėjų. Vien šeštadienį Rygos „Akropole“ apsilankė 51,7 tūkst. klientų – tai rekordinis vienos dienos lankytojų skaičius.

„Džiaugiamės gerais Rygos „Akropole“ vykusio „Jamam“ rezultatais ir ypač vienos dienos lankytojų srauto rekordu, kuris daugiau nei ketvirtadaliu pranoko ankstesnįjį.  Tai rodo, kad didžiausia Lietuvoje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, mūsų šalyje gyvuojanti jau virš 10 metų, sėkmingai prigyja ir Latvijos rinkoje“, – sako „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Dar spalio mėn. bendras Rygos „Akropole“ lankytojų skaičius perkopė 5 mln. pirkėjų.

Lietuvoje „Jamam“ akcija keturių didžiųjų miestų prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ vyks šį savaitgalį, lapkričio 22-23 dienomis. Prekybos centrų lankytojai galės rinktis prekes ir paslaugas su specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis iki 50 proc. iš maždaug 700 parduotuvių ir paslaugų vietų.

„Jamam“ akcijos dienomis Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ paprastai apsiperka daugiau nei 400 tūkstančių pirkėjų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 24:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 09:00 - 21:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 21:00