Pokyčiai „Vilniaus prekybos“ grupėje

Vieta prekybos centre
2020-02-25

2020 m. vasario 25 d. prie „Vilniaus prekybos“ valdybos prisijungė „Europapotheca“ generalinis direktorius Laimonas Devyžis. „Vilniaus prekybos“ valdybą paliko Meri Navickė bei Rytis Jezepčikas.

Naujuoju valdybos pirmininku išrinktas „Vilniaus prekybos“ generalinis direktorius Mantas Kuncaitis, kuris pareigose keičia M. Navickę.

„Vilniaus prekybos“ valdybą sudaro keturi nariai: „Vilniaus prekybos“ generalinis direktorius bei „Akropolis Group“ laikinai generalinio direktoriaus pareigas einantis Mantas Kuncaitis (valdybos pirmininkas), „Vilniaus prekybos“ finansų direktorė bei „Maxima Grupės“ Stebėtojų tarybos pirmininkė Evelina Černienė, „Euroapotheca“ generalinis direktorius Laimonas Devyžis bei „Ermi Group“ generalinis direktorius Povilas Šulys.

„Džiaugiuosi gavęs pasitikėjimą būti „Vilniaus prekybos“ valdybos pirmininku. Vienas pagrindinių uždavinių, kurį keliu sau ir valdybai – atviros įmonių grupės kultūros sklaida. Jau dabar einame keliu, kai visose grupės įmonėse į veiklą stengiamasi įtraukti kaip įmanoma daugiau darbuotojų, suteikiant jiems galimybes išsakyti savo nuomonę, idėjas, imtis atsakomybės priimti sprendimus ir turėti realias karjeros galimybės grupėje. Galime pasidžiaugti, kad tokių pavyzdžių pastaruoju metu turėjome ne vieną. Su atsinaujinusia „Vilniaus prekybos“ valdyba atvirumo kultūra tiek pačių įmonių viduje, tiek visuomenei įgaus naują pagreitį, nes dalis valdybos narių taip pat yra ir įmonių vadovai.“ – teigia M. Kuncaitis.

Vasario 25 d. „Akropolis Group“ valdybos sprendimu M. Kuncaitis taip pat paskirtas bendrovės valdybos pirmininku bei laikinai einančiu pareigas direktoriumi. Minėtose pareigose M. Kuncaitis keičia Vytautą Labecką.

M. Kuncaitis: „Sprendimas priimtas abipusiu sutarimu, įmonei „Akropolis Group“, esant aukščiausiame taške. Dėkojame V. Labeckui už vadovavimą įmonei, kurio metu buvo užbaigtas statyti ir atidarytas naujasis prekybos centras „Akropole“ Rygoje, įvykdytas Vilniaus „Akropolio“ atnaujinimo projektas „Akropolis persirengia“, bei nueitas nemenkas kelias link naujojo komplekso „Akropolis Vingis“ pietinėje Vilniaus dalyje statymo. „VP grupė“ planuoja beprecedentes investicijas į naują kvartalą Vilniuje bei miesto infrastruktūrą, tad, išėjus V. Labeckui, sieksime pratęsti betarpišką komunikaciją bei bendradarbiavimą su miesto valdžia ir gyventojais aukščiausiu lygiu.“

V. Labeckas: „Per pusantrų metų vadovavimo „Akropolis Group“ laikotarpį ne tik atidarėme naują prekybos ir pramogų centrą Rygoje, kurio lankytojų skaičius kas mėnesį auga, bet ir iš esmės įvykdėme Vilniaus „Akropolio“ atnaujinimo projektą „Akropolis persirengia“. Tai  buvo nemažas iššūkis, nes projektą vykdėme atskirais etapais, neuždarydami prekybos centro, taip siekdami suteikti patogumą lankytojams bei leisdami nuomininkams toliau vykdyti savo veiklą. Tokiu būdu pasiekėme, kad net ir didžiausiame prekybos centre vykdant atnaujinimą, bendra grupės apyvarta nekrito. „Akropolis Vingis“ projekte taip pat nuveikta nemažai, pradėta viešinimo procedūra, kalbamasi su miesto bendruomene. Per laikotarpį už „Akropolis Group“ vairo turėjau puikią galimybę pritaikyti per ilgus metus sukauptą patirtį, tačiau tuo pačiu gavau daug naujos patirties, kurią esu pasiruošęs realizuoti ateityje.“ „Akropolis Group“ valdybą sudaro: Mantas Kuncaitis, Jurgita Žagunytė-Genevičienė, Vitalij Bedugnis, Dovidas Vainorius.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 24:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 22:00