Naujuoju Klaipėdos „Akropolio“ valdytoju tapo Tomas Rimkus

2023-03-01

Didžiausiam Vakarų Lietuvoje prekybos ir pramogų centrui Klaipėdos „Akropoliui“ nuo kovo 1 d. pradeda vadovauti Tomas Rimkus, turintis ilgametę patirtį nekilnojamojo turto (NT) bei prekybos centrų valdymo srityje. Prekybos centro valdytojo pareigose jis keičia nuo 2021 m. pradžios prekybos centrui vadovavusią Kristiną Viskontaitę.

Ekonomikos studijas Vytauto Didžiojo universitete baigęs T. Rimkus daugiau nei 3 metus dirbo Klaipėdos prekybos centro „BIG“ valdytoju, o pastaruosius 4 metus – NT valdymo versle.

„Tikime, kad naujo prekybos centro valdytojo Tomo patirtis NT valdymo srityje leis išlaikyti Klaipėdos „Akropolio“ lyderystę regione ir užtikrinti tolimesnę sėkmingą veiklą, – sako „Akropolis Group“ turto valdymo vadovė Rasa Kundušienė. – Dėkojame Kristinai už sėkmingą vadovavimą prekybos centrui per pastaruosius iššūkių negailėjusius metus – Klaipėdos „Akropolis“ išliko prekybos centrų lyderiu Vakarų Lietuvoje, nepaisant COVID-19 pandemijos metu buvusių prekybos ribojimų.“

T. Rimkaus teigimu prekybos ir pramogų centrų valdymo veikla yra itin įvairiapusė ir dinamiška, tačiau didžiausią dėmesį reikia skirti teigiamai klientų apsipirkimo patirčiai.  

„Šiuo laikotarpiu itin svarbu klientams suteikti kuo geresnę patogaus apsipirkimo patirtį, aktualų ir platų parduotuvių, paslaugų ir laisvalaikio praleidimo vietų pasirinkimą. Tam, kad Klaipėdos „Akropolis“ išliktų pirmuoju pasirinkimu regione, sieksiu užtikrinti sklandžią ir efektyvią prekybos centro veiklą ir plėtoti konstruktyvias partnerystes su nuomininkais. Dėkoju „Akropolis Group“ vadovams už man parodytą pasitikėjimą. Tikiu, kad mano patirtis bei žinios atneš teigiamų pokyčių“, – teigia naujasis Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas T. Rimkus.

Klaipėdos „Akropolis“ yra didžiausias Vakarų Lietuvoje prekybos ir pramogų centras – iš viso jame pirkėjai gali rasti daugiau kaip 240 parduotuvių, paslaugų teikimo ir pramogų vietų.

 

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00