„JD Sports“ žengia į Lietuvą – pirmąją parduotuvę atidarys Klaipėdos „Akropolyje“

2022-10-04

Sportbačių karaliumi tituluojamas Jungtinės Karalystės sporto prekių parduotuvių tinklas „JD Sports“ žengia į Lietuvą – pirmajai savo parduotuvei pasirinko Klaipėdos „Akropolį“. Sporto gerbėjams parduotuvė uostamiestyje duris atvers jau šių metų pabaigoje.

Klaipėdos „Akropolio“ lankytojai „JD Sports“ parduotuvėje ras tokius prekių ženklus, kaip „Adidas“, „Nike“, „EA7“, „Pink Soda Sport“, „McKenzie“, „The North Face“, „Under Armour“, „Guess“ ir „Hugo Boss“, taip pat kitus prekės ženklus.

„Jau tapo įprasta, kad žinomiausiems pasaulio prekių ženklams „Akropoliai“ tampa pirmu pasirinkimu žengiant į Baltijos šalių rinką. Taip nutiko ir šiuo atveju. Džiaugiamės, kad pasaulyje pripažintas ir sporto gerbėjų taip mylimas „JD Sports“ veiklą pradės būtent Klaipėdos „Akropolyje“ – kartu su šia parduotuve į Lietuvą atvyks iki šiol čia nematyti prekių ženklai. Būsime atspirties taškas šio parduotuvių tinklo tolimesnei plėtrai šalyje. Tai mūsų sėkmingos veiklos įvertinimas, leisiantis klientams pasiūlyti dar platesnį sporto prekių pasirinkimą“, – sako „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

„JD Sports“ parduotuvių tinklas buvo įkurtas 1981 m. Jungtinėje Karalystėje ir šiuo metu veikia 29-iose pasaulio šalyse – nuo JK ir Europos iki Azijos. 2021 m. jis pirmą kartą žengė į Vidurio ir Rytų Europos šalis – Lenkiją, Rumuniją ir Vengriją. Dabar vadinamasis sportbačių karalius atkeliauja ir į Lietuvą.

„JD Sports“ yra viena didžiausių skirtingais prekių ženklais prekiaujančių parduotuvių tinklų, turintis platų prekių ženklų asortimentą – tiek labiau žinomų, tiek anksčiau Lietuvoje dar nematytų. Čia bus galima rasti ne tik nuolatines kolekcijas, bet ir šviežiausias naujienas bei riboto leidimo prekių su garsiausių ženklų logotipais. Sporto, gatvės stiliaus, lauko drabužių ar sportinės mados (angl. atleisure) gerbėjai ras platų mėgstamų prekių ženklų pasirinkimą vienoje vietoje. Avalynė ir drabužiai, kuriuos bus galima įsigyti „JD Sports“, yra skirti visiems: vyrams, moterims, vaikams ir paaugliams.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00