Gintarė Gurevičiūtė vaikų namų auklėtiniams surengė šventę ant „Akropolio“ ledo

Vieta prekybos centre
2020-01-28

Jeigu bent vienas procentas žmonių, bent vieną kartą per pusmetį, atliktų bent vieną neegoistinį darbą, gyventume daug gražesniame pasaulyje”- tokiais žodžiais garsi moteris pradėjo sekmadienį vykusią šventę ant Akropolio ledo, skirtą vaikų namų auklėtiniams.

Gintarė įsitikinusi, gerumas neturėtų apsiriboti vien tik Kalėdiniu laikotarpiu ir ragino savo draugus bei sekėjus atkreipti dėmesį į tuos, kuriems jų pagalba galėtų būti reikalinga. Į šventę moteris pakvietė per šešiasdešimt vaikų iš skirtingų sostinės globos bei socialinio užimtumo centrų bei žinomus žmones su savo atžalomis, kurie drauge čiuožė pačiūžomis ant ledo, vėliau persikėlė į Can Can piceriją, kur ne tik vaišinosi picomis, bet ir klausėsi Justino Lapatinsko dainų bei stebėjo Manto Wizard magišką pasirodymą.

 

Į renginį drauge praleisti laiko ir nuoširdžiai su vaikais pabendrauti atvyko grupė 8 kambarys atlikėjai Deividas Talutis (Talaz) ir Karolis Alejūnas (Corsalis), Krepšininkas Linas Kleiza su žmona Agneta, Erika ir Merūnas Vitulskiai su savo sūnumis, Katerina Voropaj, Justinas Lapatinskas su šeima, Mantas Wizard ir Gintarė Gurevičiūtė su Dmitrijumi Jaruševičiumi.

Renginyje dalyvavo vaikai nuo ketverių metų iki aštuoniolikos. Daugelis jų pirmą kartą gyvenime apsiavė pačiūžas ir įsikibę į žinomų žmonių rankas, vieni drąsiai, kiti atsargiau, atsistojo ant ledo. Beveik visi vaikai lanko įvairius būrelius, kai kurie vasaromis dirba. Dvi mergaitės pademonstravo išskirtinius gebėjimus, mat čiuožti mokėsi net septynerius metus. Vaikų namų auklėtiniai su žinomais žmonėmis dalinosi savo svajonėmis bei ateities planais.

 

,,Liūdna stebėti, bet kartu ir labai žavi toks jaunų žmonių brandumas. Galbūt ne visi turi savo penkmečio planus, bet didžioji dauguma jų auga su teisingomis vertybėmis”- po renginio kalbėjo Erika Vitulskienė. Tuo tarpu Gintarės širdies draugas Dmitrijus liko sužavėtas išgirdęs kiek daug berniukai išmano apie automobilius. Vyras vaikus ne tik pakvietė pasivažinėti savo visureigiu, bet ir nustebo išgirdęs vieno dvylikmečio svajonę. “Paklaustas kuo norėtų būti užaugęs, berniukas atsakė – milijardieriumi. Paklausiau ką pirktų už savo uždirbtus milijonus, dvylikmetis atsakė, kad viską atiduotų vaikų namams”- jautriu pokalbiu dalinosi vyras.

Į renginį tiesiai iš oro uosto atskubėjo iš atostogų Balio saloje sugrįžę Agneta ir Linas Kleizos. Garsi šeima į šventę susirinkusius vaikus pradžiugino ne tik savo apsilankymu, bet ir kvietimu gyvai Siemens arenoje stebėti didžiąsias Vilniaus ,,Ryto” ir Stambulo ,,Galatasaray” komandų varžybas, kurios įvyks jau kovo 3 dieną.

 

Tai jau ne pirmas kartas, kada Gintarė kviečia vaikų namų auklėtinius aktyviai praleisti laiką ant Akropolio ledo ir drauge pavakarieniauti Can Can picerijoje. Prieš šešerius metus nugalėjusi LNK TV projektą ,,Šokiai ant ledo” tv laidų vedėja su kolegomis surengė renginių ciklą Vilniuje, Kaune bei Elektrėnuose. Šiemet tai buvo ketvirtasis toks renginys, tačiau garsi moteris davė sau pažadą, kad tikrai ne paskutinis.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 24:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 22:00