Didžiųjų nuolaidų dienos „Jamam“ – gegužės 20-22 dienomis „Akropoliuose“

2022-05-16

Didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“ prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ šiemet vyks gegužės 20-22 dienomis. Pirkėjai galės rinktis prekes ir paslaugas su specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis iki 50 proc. daugiau nei 900 parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų.

„Didžiųjų nuolaidų dienos „Jamam“ yra itin vertinamos ir laukiamos „Akropolių“ lankytojų. Šią savaitę penktadienį – sekmadienį vyksianti akcija yra puiki proga pasiruošti vasaros ir atostogų sezonui, įsigyti naujų namų interjero detalių ar buitinės technikos renkantis iš daugybės nuolaidų ir pasiūlymų daugelyje parduotuvių“, – sako Dominykas Mertinas, „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas.

Tris dienas vyksiančios akcijos „Jamam“ metu Vilniaus, Klaipėdos, Kauno ir Šiaulių „Akropolių“ lankytojai galės rinktis prekes ir paslaugas su specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis iki 50 proc. daugiau nei 900 parduotuvių ir paslaugų vietų – nuolaidos bus taikomos aprangai, avalynei, kosmetikai ir grožio prekėms, žaislams, namų interjero detalėms, buitinei technikai ir daugeliui kitų prekių. Didžiųjų nuolaidų dienų „Jamam“ metu „Maximoje“ daugeliui pramoninių prekių bus taikoma iki 50 proc. nuolaidos. Visa informacija apie tai, kur ir kokios nuolaidos bus taikomos, artimiausiu metu bus paskelbta interneto svetainėje akropolis.lt.

Didžiųjų nuolaidų dienos „Jamam“ Akropoliuose organizuojamos nuo 2009 metų du kartus per metus – gegužės ir lapkričio mėnesiais.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00