Dar viena „Akropolių“ naujiena Baltijos šalyse – Švedijos pramogų milžinas „O’Learys“

2018-04-26

Teminė boulingo zona, naujausi multi-sporto simuliatoriai, biliardo kambarys, laipiojimo siena, milžiniškas ekranas sporto renginių gerbėjams ir įspūdinga kavinių ir restoranų zona – visa tai ir dar daugiau lauks Rygos „Akropolio“ lankytojų, įžengusių į beveik 2000 kv. metrų ploto „O’Learys“ pasaulį.

 

 „O‘Learys“ tinklas yra naujausias tarptautinis prekių ženklas, kurį į Latviją atveda prekybos ir pramogų centrus valdanti bendrovė „Akropolis Group“. Anksčiau pranešta, kad Rygos „Akropolyje“ duris taip pat atvers ir pirmoji Baltijos šalyse „Van Graaf“ parduotuvė. Vokietijoje įkurtas ir sparčiai augantis, žinomų prekių ženklų gausa išsiskiriantis Europos mados prekių tinklas „Van Graaf“ šiuo metu jau turi savo padalinius Austrijoje, Šveicarijoje, Vengrijoje, Lenkijoje ir Čekijoje.

„Naujų prekės ženklų pritraukimas yra vienas svarbiausių mūsų bendrovės tikslų. Rygos „Akropolis“ – moderniausias prekybos centras Baltijos šalyse – tampa dar vienais vartais į mūsų regioną. Tokiu būdu savo   lankytojams suteiksime didžiausią prekių bei paslaugų pasirinkimą bei galimybę mėgautis išskirtinėmis pramogomis“, – sako bendrovės „Akropolis Group“ valdybos pirmininkė Saulė Zabulionytė

Iš Bostono kilusiam „O’Learys“ tinklui šiuo metu priklauso daugiau kaip 130 franšizės pagrindu veikiančių barų ir restoranų, iš kurių 31 turi boulingo takelius, o 11 yra didžiuliai pramogų centrai – toks bus įrengtas ir Rygos „Akropolyje“.

„Džiaugiamės galėdami vykdyti plėtrą Baltijos šalyse ir lankytojams pristatyti išskirtinį laisvalaikio pramogų centrą ir restoraną. Nekantriai laukiame „O‘Learys“ atidarymo Rygos „Akropolyje“, kur sukursime susitikimų vietų sporto aistruoliams ir žmonėms, ieškantiems naujų potyrių ir puikaus amerikietiško maisto“, – sako „O‘Learys“ prekės ženklo vadovas Christian Bellander.

Pamėgtų pramogų papildymas interaktyviais sprendimais – tuo išsiskiria „O‘Learys“ laisvalaikio centrai. Boulingą – vieną populiariausių  „O’Learys“ pramogų – čia galima žaisti ne tik įprastai, bet ir rinktis dar daugiau smagumo suteikiantį interaktyvią jo versiją. Labai populiarūs ir „O‘Learys“ biliardo žaidimai, ypač „Galaktinis biliardas“, kur moderniausias lazerio projektorius seka ir skenuoja stalą bei biliardo lazdą ir vizualizuoja būsimą žaidėjo smūgį. Mažiesiems lankytojams „O‘Learys“ pasiūlys interaktyvius žaidimus, kurie ilgam prikaustys vaikų dėmesį.

„O’Learys“ lankytojai pietaudami ar vakarieniaudami galės pajusti Bostono atmosferą, kupiną šį miestą garsinančios sporto istorijos simbolių ir paragauti Šiaurės Amerikos, Tex Mex ir kitų tarptautinės virtuvės patiekalų.

 

Apie Rygos Akropolį

Rygos „Akropolio“ prekybos ir pramogų centras yra vienas didžiausių komercinių nekilnojamojo turto projektų Latvijoje per pastarąjį dešimtmetį. Naujajame prekybos centre, kurio plotas sieks 98.000 kv. m, lankytojų lauks didžiausias parduotuvių ir pramogų pasirinkimas, išskirtiniai prekių ženklai – tokie kaip „Van Graaf“, „O‘Learys“, dešimtys kavinių ir restoranų, ledo arena, sporto centras, kino teatras bei laisvalaikio ir pramogų centras. Buvusio Kuznecovo porceliano fabriko teritorijoje statomas prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ išsiskirs unikaliu, istorinį miesto vietovės paveldą išsaugojančiu ir pabrėžiančiu interjeru, kuris sukurtas bendradarbiaujant su viena garsiausių pasaulyje architektūros įmonių „Benoy“.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 24:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 09:00 - 21:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 21:00