Išskirtinis ir modernus VISION EXPRESS optikos salonas KAUNO AKROPOLIO lankytojams, Kauno gyventojams bei miesto svečiams siūlo aukščiausios kokybės garsiausių prekės ženklų prekes bei profesionalias paslaugas.

VISION EXPRESS optika Jums gali pasiūlyti viską, ko reikia akių sveikatai. Rūpindamiesi Jūsų geru regėjimu ir grožiu, galime pasiūlyti ne tik profesionalų regėjimo patikrinimą, bet ir įvairius papildomus tyrimus bei testus, susijusius su regos pokyčiais. Optikos salone dirbantys regėjimo ekspertai individualiai parinks tinkamiausią regos korekciją, atsižvelgus į Jūsų pomėgius, gyvenimo būdą, nešiojimo įpročius ir kt., o ilgametę darbo patirtį turintys optikos konsultantai padės išsirinkti akinių rėmelius ar saulės akinius iš plataus, nuolat atnaujinamo ir pildomo asortimento. VISION EXPRESS optikos salone rasite daugiau nei 1200 akinių rėmelių ir saulės akinių – toks didelis pasirinkimas leidžia kiekvienam rasti sau labiausiai tinkantį ir patinkantį modelį pagal stilių, formą, spalvą, prekės ženklą ar kainą.

VISION EXPRESS optikos išskirtinumas yra tai, kad viskas geresniam regėjimui yra vienoje vietoje. Mūsų optikos salone ne tik moderniausia aparatūra patikrinsime regėjimą, padėsime išsirinkti akinius iš naujausių privačių ar pasaulyje gerai žinomų prekės ženklų kolekcijų, bet ir optikos salone esančioje laboratorijoje pagaminsime ar pataisysime korekcinius akinius. Priklausomai nuo parinktų lęšių, korekcinius akinius galėsime pagaminti vos per 1 valandą!

 

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-V 08:00 - 22:00
VI-VII 08:00 - 21:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10:00 - 22:00