„Lindex“ yra vienas pirmaujančių mados prekių tinklų Europoje, turintis maždaug 470 fizinių parduotuvIų 17 šalių ir internetinę parduotuvę. „Lindex“ verslo koncepcija – mada ir tvarumu besidominčioms moterims pasiūlyti įkvepiančius ir už prienamą kainą drabužius. Parduotuvėse galima rasti kelių skirtingų linijų drabužių moterims ir vaikams, apatinio trikotažo ir kosmetikos. ”Lindex”  auga ir stiprina savo prekės ženklą bei dalyvauja tarptautinėse mados platformose. Kompanijos tvarumo pažadas ateinančioms kartoms – įkvėpti ir įgalinti moteris visame pasaulyje, gerbti ir tausoti gamtą bei užtikrinti žmogaus teisių laikymąsi.  „Lindex“ priklauso Suomijos biržoje registruotai „Stockmann“ grupei. Daugiau informacijos rasite www.lindex.com/lt 

„LINDEX“ DRABUŽIŲ SURINKIMO INICIATYVA

„Lindex“ nenori, kad pirkėjams nebereikalingi drabužiai ir tekstilė atsidurtų sąvartynuose, todėl nuo spalio mėnesio Lietuvoje pradeda drabužių surinkimą perdirbimui.

Siekdama, kad jos veikla būtų tvari, „Lindex“ stengiasi prailginti savo gaminių naudojimo laiką ir kuo sumaniau panaudoti išteklius.
Ilgainiui sieksime kuo labiau sumažinti visų modeliavimo ir gamybos grandžių veiklos daromą poveikį aplinkai ir visais būdais tausoti ją kartu su tiekėjais, partneriais ir pirkėjais. Vienas iš mūsų tikslų – iki 2025 m. pasiekti, kad 100 procentų „Lindex“ medžiagų būtų perdirbtos arba gaunamos iš tvarių šaltinių.

• Kad patenkintumėme poreikius ateityje, privalėsime našiau naudoti išteklius. Vienas iš būdų juos tausoti yra tekstilės pakartotinis panaudojimas ir perdirbimas.
• „Lindex“ bendradarbiauja su ne viena organizacija, kad paskatintų pakartotinį tekstilės panaudojimą ir perdirbimą.
• Tekstilė surenkama „Lindex“ parduotuvėse Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, o nuo 2019 m. spalio mėnesio – ir visose „Lindex“ parduotuvėse Lietuvoje.

„Lindex“ priima visų rūšių tekstilę – nesvarbu, kur ji įsigyta. Jos būklė nesvarbi, bet ji turi būti sausa, švari ir sudėta į plastikinį maišelį. Pirkėjai gali atnešti neribotą kiekį tekstilės ir už kiekvieną „Lindex“ parduotuvėse atiduotą maišelį gaus po vieną nuolaidų kuponą.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00