„Džiaugsmoteka“ – pramogų kambariai vaikams, kuriuose vadovaujamasi trimis vertybėmis – dūkti, atrasti, švęsti. Jomis dalijamės su vaikais iki 10 metų.

Pramogų kambariuose „Džiaugsmoteka“ mažųjų laukia:

  • Padykusios šėlionės. Pramogų kambariuose vaikų laukia karstynės, laipynių siena, ZIP line čiuožykla, kamuoliukų baseinai, tinklų bokštas, batutas ir kliūčių ruožai.
  • Nuostabūs atradimai. Nuolat organizuojame įvairius edukacinius ir pramoginius renginius ir užsiėmimus, kurių metu vaikai yra supažindami su skirtingomis sritimis, veiklomis ir objektais: nuo Žemės dienos iki profesijų, nuo maisto gaminimo iki laboratorinių eksperimentų.
  • Įsimintinos gimtadienių ir kitos šventės. Esame įrengę erdves, kurios vaikai gali švęsti gimtadienius bei kitas šventes. Pasirūpinsime vaikų švenčių pramogomis, maistu, skanėstais, dekoracijomis, personažais ir kitomis džiaugsmą kuriančiomis smulkmenomis, atsižvelgdami į jūsų ir jūsų vaikų norus.

Patiems mažiausiems yra įrengta speciali erdvė, kur tėvai gali prisėsti ir ramiai leisti laiką stebėdami vaikus ar skaitydami knygą, rastą „Džiaugsmoteka“ bibliotekoje.

Kviečiame apsilankyti!

 

Norime pranešti, kad gruodžio 8 d. nuo 18 val. iki 21 val. Džiaugsmotekoje bus uždaras vakaras, tad lankytojai nebus įleidžiami. Lauksime jūsų kitu laiku.

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 21:00