GREEN CAFE  kavinėje  puoselėjame kavos kultūrą ir malonų aptarnavimą. Pas mus nepaprastai skanūs klasikinio kavos meniu gėrimai, nes juos ruošiame iš naujo derliaus rūšinės šviežiai skrudintos kavos ir pagal aukščiausius standartus!
Prie kavos gėrimų dovanojame jums po skanų sausainėlį ir vaišiname vandeniu! Pas mus galite išsitraukti dienos žodžius ir ramiai apmąstyti prie gardžios kavos puodelio! Tai prasmingas dienos burtas!

Šaltų kavos gėrimų mylėtojus kviečiame paragauti mūsų 5 skonių frappe ir firminių „Green Cafe” gėrimų CHILLDRINK. Galite rinktis karamelinio, šokoladinio, vanilinio, braškinio ir kokosinio skonių! Juos galime paruošti ir be kavos.
Jei norite kažko labai gaivaus – jums patiks firminis „Green Cafe” limonadas, šalta kavos uogų arbata „Cascara” – ją ruošiame su ledukais ir citrusiniais vaisiais! Uogų ir vaisių gerbėjams patiks smučiai, kurios ruošiame su natūraliomis obuolių sultimis!

Prie kavos pas mus rasite įvairių skaniausių  šviežiausių tortų, pyragų ir rankų darbo saldainių. Jei jums patiko mūsų kavos gėrimai – tuomet tokią skanią kavą galite gerti ir namuose! Parduodame kavą namams tik pupelėmis! Jei reikia – sumalame pagal jūsų pageidavimus. Taip pat pas mus rasite įvairių kavos pakuočių, kurios tiks dovanoms! Pavyzdžiui, kava su išminties žodžiais, lagaminas „ 8 kavos kelionės“ , „Gimtadienio kava“ ir t.t.

Kavą Jums vežame iš 3 žemynų ir patys skrudiname pagal autentiškas receptūras!  Naujo derliaus šviežiai skrudinta kava namams ir biurams!

Niekur kitur tik pas mus:

• 31 kavos rūšis
• Kava iš mūsų plantacijos Brazilijoje!
• Retos pasaulio kavos!
• Žalia kava!
• Specialus kavos gėrimų meniu vaikams! 

Kviečiame užsukti ir patikrinti, ar sakome tiesą!
 

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 22.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 22.00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10.00 - 22.00