ČILI PIZZA

Vieta prekybos centre
I-VI 10:00-22:00 val. ,VII – 10:00-21:00 val.

ČILI PIZZA - dar daugiau skonio ir kokybės! Prieš 25 metus, atidarę pirmą restoraną, vieni pirmųjų Lietuvoje savo meniu papildėme įvairiausiomis picomis. Mes nenustojame kurti ir ieškoti naujų receptų gardžioms picoms (viena didžiausių naujienų - Romos picos) ir kitiems patiekalams. Kasdien dirbame tobulindami meniu, ieškodami kokybiškų produktų, patikimų partnerių ir tiekėjų. Viskas tam, kad norėtumėte grįžti.

Atnaujintame ČILI PIZZA meniu jus pasitiks mūsų pasididžiavimas – Romos picos, kurias kepame pagal specialų receptą iš itališkų miltų, o tešlą minkome rankomis, kad mintimis nors trumpam nusikeltumėte į istorija kvepiantį miestą. Padidinome ir karštų patiekalų porcijas, kad iš mūsų restoranų išeitumėte sotūs ir laimingi, o prie pasirinktos mėsos ar žuvies patiekalų patiekiame dar daugiau daržovių ir jūsų pasirinktą garnyrą.

Atraskite naujus užkandžių skonius! Naujajame meniu nemažai užkandžių pritaikyti dalinimuisi, tad galėsite ne tik ragauti, bet ir mėgautis jais kartu su šeima ir draugais. Pažadame, užteks visiems.

ČILI PIZZA – gera būti kartu!

Draugaukime Facebook ir Instagram paskyrose.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I- VII 08:00 -22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 21:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00*