Visuose „Akropoliuose“ gegužės 24–26 dienomis vyks didžiųjų nuolaidų dienos „Jamam“

2024-05-20

Didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“ šį pavasarį prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ vyks gegužės 24–26 dienomis. Pirkėjai galės pasinaudoti proga įsigyti prekių ir paslaugų su specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis iki 50 procentų.

„Pastebime, kad apsilankymas didžiųjų nuolaidų dienose „Jamam“ daugeliui pirkėjų jau tapo tradicija, šios nuolaidų dienos sulaukia itin didelio pirkėjų susidomėjimo. Šiemet savo klientams ir vėl siūlysime galimybę apsipirkti sutaupant ir pasiruošti vasaros bei atostogų sezonui. Taip pat, „Jamam“ savaitgalį lankytojai turės galimybę dalyvauti laimės rato žaidime bei paragauti nemokamai dalijamų skanėstų ir užkandžių“, – sako Dominykas Mertinas, „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos vadovas.

Tris dienas vyksiančios akcijos „Jamam“ metu Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ specialūs pasiūlymai ir nuolaidos iki 50 proc. lankytojų lauks šimtuose parduotuvių ir paslaugų vietų: aprangos, avalynės, kosmetikos ir grožio prekių, žaislų, namų interjero detalių, buitinės technikos ir daugelyje kitų. „Akropoliuose“ veikiančiose „Maxima“ parduotuvėse tuo pačiu metu vyks akcija „Didžiųjų nuolaidų dienos“ – perkant 2 skirtingas ar vienodas ne maisto prekes visoms joms bus taikoma 50 proc. nuolaida.

Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ lankytojai tik gegužės 26 d., sekmadienį, pirkę prekių ar paslaugų už 50 Eur ar daugiau, sukdami ,,Laimės ratą“ gaus garantuotus momentinius prizus bei galimybę laimėti vieną iš 3 „iPhone 15“ telefonų. Laimės ratas bus sukamas nuo 12 iki 18 val. arba kol bus išdalinti visi prizai. Vilniaus „Akropolyje“ žaidimas vyks antrame aukšte, šalia knygyno „Pegasas“, Klaipėdoje – šalia parduotuvės „Zara“, Šiauliuose – antrame aukšte, šalia picerijos „Can Can pizza“.

Be to, šių metų pavasario „Jamam“ metu Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos centrų lankytojai bus vaišinami gausybe įvairių valgomų dovanėlių – nuo šokoladinių batonėlių, ledų iki kavos ir vaisvandenių.

Uostamiesčio gyventojų bei svečių lauks ir dar daugiau įdomybių. Klaipėdos „Akropolyje“ gegužės 25 d., šeštadienį, nuo 10 iki 18 val. vyks sveikatos mugė, kurioje savo paslaugas ir produktus pristatys diagnostikos ir gydymo įstaigos, sanatorijos ir SPA centrai, sveiko maisto, natūralios kosmetikos ir švaros priemonių gamintojai, jogos ir meditacijos centrai, masažo specialistai, įvairios organizacijos, sveikuolių ir sporto entuziastų bendruomenės bei kiti.

Nuo 2009 metų, išskyrus karantino laikotarpiu, organizuojamos didžiųjų nuolaidų dienos „Jamam“ šalies „Akropoliuose“ vyksta du kartus per metus – gegužės ir lapkričio mėnesiais.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I- VII 08:00 -22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 21:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00*