Šiaulių, Klaipėdos ir Vilniaus „Akropoliuose“ – dar didesnis dėmesys dezinfekcijai

Vieta prekybos centre
2020-02-28

Reaguodami į situaciją bei valstybės institucijų rekomendacijas „Akropolis Group“ valdomi prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose imasi papildomų prevencinių priemonių.

Šiaulių „Akropolyje“ padidintas dezinfekcinio skysčio prieinamumas visose pagrindinėse erdvėse: lankytojai kviečiami juo naudotis prie visų pagrindinių įėjimų, prekybos centro 2-ame aukšte tik užkilus eskalatoriumi, prie panoraminio lifto visuose 3-juose aukštuose. Šalia jų lankytojams primename ir apie pagrindines rankų dezinfekavimo instrukcijas. Vykdomas pilnas patalpų vėdinimas. Visi dažnai liečiami paviršiai (suoliukai, turėklai, eskalatorių porankiai, durų rankenos, šiukšliadėžės, bankomatai) yra dezinfekuojami kas 2-4 valandas.

Vilniaus ir Klaipėdos „Akropoliuose“ taip pat imtasi visų papildomų prevencinių priemonių: prie visų įėjimų įrengti rankų dezinfekatoriai, dezinfekcinėmis priemonėmis papildomai valomos durų rankenos, eskalatorių porankiai ir kiti paviršiai.

Maitinimo įstaigų darbuotojai yra nuolat informuojami apie higienos laikymąsi, taip pat imamasi papildomų priemonių: pavyzdžiui, didžiausia maitinimo paslaugas teikianti įmonė „Delano“ visus stalus dezinfekuoja valymo priemonėmis, įrengė dezinfekatorius šalia įėjimų.

„Ermitažas“ vežimėlius bei pirkėjų krepšių rankenas, lifto porankius ir mygtukus, eskalatorių porankius ir durų rankenas dezinfekuoja 3 kartus per dieną, kasininkės dirba su pirštinėmis.

Dezinfekantus prie pirkinių vežimėlių ir krepšelių pakabino ir „Maxima“, kuri taip pat gerokai dažniau nei įprasta atlieka įvairių paviršių bei pačių parduotuvių dezinfekcijas.

Visus savo nuomininkus, paslaugų teikėjus ir prekybos vietas administruojančias įmones informavome apie rekomenduojamas prevencines priemones. Matomose vietose sanitariniuose mazguose pakabinome svarbiausią informaciją, primindami, kaip taisyklingai plauti rankas.

Atidžiai stebime situaciją, bendraujame su atsakingomis institucijomis, konsultuojamės dėl galimų veiksmų, tad jeigu tik prireiks – imsimės ir kitų priemonių.

 

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I-VII 09:00 - 20:00
Eurovaistinė
I-VII 09:00 - 20:00