RESERVED. Vasaros kolekcija

Vieta prekybos centre
2019-04-25

Nerūpestinga vasara kvepianti kolekcija

Mados industrija vis dažniau įkvėpimo semiasi iš gamtos bei įvairių civilizacijų. Ne išimtis ir naujoji „Reserved“ vasaros kolekcija, kuri pasižymi įvairių stilių harmonija: čia retro, romantiškas stilius persipina su etninių klajoklių genčių kultūros akcentais, rytietiškais raštais, Balkanų stiliaus motyvais.

Laukiniai Maroko vaizdai yra ne tik puiki lokacija naujosios įvaizdinės kampanijos fotosesijai, bet ir kolekcijos dizainerių įkvėpimo šaltinis. „Reserved“ vasaros kolekcijoje galima pamatyti tiek dykumos elementų, tiek nerūpestingos vasariškos nuotaikos, tiek techno stiliaus detalių, tarsi paimtų iš dešimtojo dešimtmečio muzikos festivalių. Ši eklektiška kolekcija bus puikus pasirinkimas tiek atostogoms kurorte, tiek festivaliams, kelionėms gamtoje ar miesto džiunglėse.

Moterų kolekcija

Naujausioje „Reserved“ moterų kolekcijoje dominuoja suknelės. Pagrindiniai kolekcijos akcentai yra romantiški ar atviresni, žuvų tinklus primenantys nėriniai. Sijonuose gausu tiulio medžiagos, kuris sukuria romantišką įvaizdį. Dar vienas ryškus elementas – suknelės su flamenko apdarus primenančiais elementais. Vario spalvos palaidinės ir plačios kelnės mintimis nukelia į siauras Maroko gatveles. Minimalizmo gerbėjai kolekcijoje taip pat ras sau tinkančių drabužių: Viktorijos laikus menančias palaidines pūstomis rankovėmis, lininius lietpalčius bei asimetriškus, vienos rankovės megztinius.

Šią klajoklių kultūrą primenančią kolekciją papildo aksesuarų linija, kurioje išvysite laukinius vakarus primenančias skrybėles, kaubojiškus batus ir žemiškų motyvų įkvėptus papuošalus.

Vyrų kolekcija

Pagrindinis „Reserved“ vyriškos kolekcijos stilius – patogumas bei „oversized“ drabužiai. Kolekcijoje prigesintų, žemiškų atspalvių kostiumai derinami kartu su sandalais. Šį sezoną raštai yra itin svarbus motyvas. Retro stiliaus raštai daugiausiai matomi ant laisvo stiliaus marškinių. O tam, kad sukurti didesnį kontrastą ir patogų įvaizdį, šie derinami su plačiais šortais. Chaki spalvos švarkai dėvimi su plonomis striukėmis sukuria safari stilių. Kolekcijoje sugrįžta ir amerikietiškus muzikos festivalius primenanti „Tie-dye“ technika.

Aksesuarų linijoje dominuoja keliautojų atributai: žvejybos skrybėlės ir „oversized“ stiliaus krepšiai.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 22.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 22.00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10.00 - 22.00