RESERVED. „Re.Design“ kolekcija pavasaris – vasara 2020

Vieta prekybos centre
2020-03-30

Žavėjimasis gamta ir tai, kaip ji sugyvena kartu su žmogumi, tapo naujosios prekės ženklo Reserved „Re.Design“ 2020 pavasaris – vasara kolekcijos atspirties tašku. Kuriant šią kolekciją didžiausias dėmesys buvo atkreiptas į vandenį – gyvybės ir atgimimo simbolį. Dizainerius įkvėpė vandens blizgesys, judesio glotnumas, skaidrumas ir šviesos žaismas vandens paviršiuje. Tai galia, neatsiejamai jungianti žmogų su gamta ir nubrėžianti ribas tarp to, kas yra laikina, ir to, kas yra amžina.

Vienas iš vizualinių įkvėpimų tapo Šekspyro Ofelija ir Džono Evereto Milės paveikslas, kuriame mergina plūduriuoja ant vandens vilkėdamas ilgą suknelę, papuoštą sidabrinėmis siuvinėtomis gėlėmis. Tuo tarpu Reserved interpretuoja šią estetiką savaip ir pateikia ją šiuolaikinėje versijoje – labai moderniai ir be jokio romantizmo. Kolekcijos audinių raštai stebina – judesio metu užfiksuoti dumblių ir banguoto vandens motyvai, gėlės panirusios į juodos spalvos rašalą primena vaizdus iš baroko paveikslo, kurios atspausdintos ant atlasinio audinio ir sportinio nailono. Šios medžiagos buvo naudojamos kuriant ilgas sukneles, su dekoratyvinėmis volanais iškirptės srityje, palaidines pūstomis rankovėmis, midi ilgio sijonus su raukiniais ir tampres.

Dizaineriai bandė sujungti iš pažiūros prieštaringas tendencijas ir stilistikas. „Re.Design“ kolekciją sudaro klasikiniai, elegantiški kirpimai bei detalės ir elementai paimti iš sportinės aprangos (nailonas, virvelės, trumpos palaidinės ir marškinėliai, kišenės). Taip pat kolekcijoje gausu romantiškų, lengvų ir labai moteriškų audinių (šifonas, skaidrios ir permatomos medžiagos, dailūs gėlių raštai). Asortimento įvairovė atsiskleidžia per spalvinę prizmę, kuri balansuoja tarp juodos, klasikinės smėlio, ryškiai rožinės ir baltos spalvos bei pudrinių pastelių spalvų, tokių kaip mėlyna, geltona ir violetinė.

2020 m. pavasario – „Re.Design“ kolekcija nukelia mus į unikalią kelionę po aktualiausias sezono tendencijas. Prieš pradedant kurti kolekcijas, dizaineriai atidžiai stebi, kas vyksta ant pasaulinių mados podiumų, ir taip renka informaciją apie nuolat kintančias tendencijas. Būtent todėl naujausioje Reserved kolekcijoje gausu elementų iš populiariausių mados tendencijų, t.y. tamsus romantizmas, modernus vintažas ir apatinio trikotažo ar miego drabužių stilius.

Šios naujausios mados tendencijos buvo derinamos su kitu įkvėpimo šaltiniu – šiuolaikiniu menu. Dizaineriai tarsi ištrynė ribas tarp to, kas yra tikra ir gerai žinoma, ir to, kas iliuziška ir nematoma. Taip kolekcijos modeliuose atsirado įvairiaspalvių ir abstrakčių Olafuro Eliassono instaliacijų, Peterio Doigo paveikslo ir Ann Veronica Janssens kūrinių detalių, o viena svarbiausių – žvilganti banguojančios jūros iliuzija. Šių kūrėjų darbai įtakojo renkantis drabužių audinius ir raštus.

Kolekcijos visumą papildo originalūs aksesuarai, kurie įvaizdžiui suteikia vasaros atostogų įspūdį. Nuo saulės saugančios blizgios žvejo skrybėlės, basutės su skaidriais kulnais (storais ir stačiakampiais arba apvaliais), krepšiai pagaminti iš karoliukų, kriauklės formos plaukų smeigtukai ir praktiški diržai su pritvirtintomis mažomis rankinėmis. Šie aksesuarai tobulai tinka kelionei į paplūdimį ar vasariškam pasivaikščiojimui mieste.

Panaši estetika vyrauja ir „Re.Design“ vyrų eilutėje. Be šiuolaikinio meno, kolekcijos modelius įkvėpė atsipalaidavusių Kalifornijos banglentininkų stilius. Šiek tiek sportiškas gatvės stilius puikiai dera su lengvu kasdieniu įvaizdžiu. Patrauklus spalvių spektras, toks kaip purpurinė, rožinė, turkio, žalia, tamsiai mėlyna arba žaliosios citrinos, dar labiau sustiprina vyrišką įvaizdį, o populiariausias kolekcijos raštas – įvairių spalvų linijos pagyvino kolekcijos modelius.

Magiškas ir labai pasakiškas kolekcijos charakteris puikiai atsispindi reklamos kampanijoje. Fotografai spalvingoje, bet pritemdytoje šviesoje, tarsi piešė nuotraukas ir nukėlė žiūrovus į mistinį pasaulį, kupiną grožio ir nevaržomos vaizduotės. Nuotraukų fonas, tarsi nupieštas impresionisto tapytojo teptuku. Aušros efektas buvo išgautas apšvietimu ir dekoracijomis, (įskaitant baltas ir rausvas lelijas kaip iš Claude Monet paveikslų), sukurė nuostabią naujos „Re.Design“ kolekcijos pristatymo aplinką.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 24:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 09:00 - 21:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 21:00