RESERVED. Pavasario tendencijų LookBook katalogas

Vieta prekybos centre
2020-01-27

Mados prekės ženklas „Reserved“ pristato savo naująją pavasario kolekciją, kuria prekės ženklo dizaineriai siekia įrodyti, kad „mažiau yra daugiau“. Šios kolekcijos paslaptis slypi paprastume ir minimalizme, kai įvaizdis kuriamas naudojant tik kelis pagrindinius elementus ir būtinus aksesuarus paprastam, bet stilingam įvaizdžiui sukurti. Kolekcijoje nėra jokių nereikalingų detalių ir papildomų sluoksniavimų, tik žaidimas su spalvomis, siluetą pabrėžiantys kirpimai ir, svarbiausia, gera audinio kokybė. „Reserved“ dizaineriai įsitikinę, kad drabužis turėtų būti „lyg antra oda“, tad šių metų pavasario kolekcijoje vyrauja patogumas ir universalumas.

Naujosios „Reserved“ kolekcijos veidais tapo pasaulinio lygio modeliai, ne kartą žengę prestižiškiausių mados namų podiumais: Adesuwa Aighewi, Saskia de Brauw, Sara Grace Wallerstedt ir Rockwell Hardwood. Šie žmonės buvo pasirinkti ne atsitiktinai – jie reprezentuoja skirtingas kultūras, kartas ir grožio standartus. Šie žmonės įkūnija svarbiausią šių laikų mados tikslą – atskleisti kiekvienos asmenybės individualumą.

Moterų kolekcija šį pavasarį pasižymi lengvumu ir paprastumu. Kolekcijoje gausu plonų, lengvai krentančių, kiek permatomų audinių, lengvumui įvaizdyje pabrėžti naudojamos pūstos ir laisvos rankovės. Moteriškumui pabrėžti kolekcijoje naudojamos aukšto liemens kelnės, pabrėžiančios liemenį, bei aukštakulniai. Moteriškoje linijoje dera lengvos, gėlėtos suknelės, vintažinę madą primenančios palaidinės pūstomis rankovėmis, rokeriški aulinukai su masyviomis metalinėmis sagtimis ir blukintos spalvos džinsiniai švarkai. Ši kolekcija pulsuoja ekspresyvumu, romantika ir paprastumu.

„Reserved“ vyrų linijoje šį pavasarį dominuoja laisvas ir lengvas kirpimas, kuris primena 90-ųjų madą ir sukuria išskirtinį įvaizdį. Kolekcijoje dominuoja raštuoti ir džinsiniai audiniai, tiesaus kirpimo siluetai.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 09:00 - 20:00
Eurovaistinė
I-VII 09:00 - 20:00