„Reserved“ paplūdimio kolekcija

Vieta prekybos centre
2019-05-31

Atostogų sezonas jau čia pat, todėl metas iš spintų traukti vėjyje plazdenančias sukneles, šiaudines skrybėlės ir maudymosi kostiumėlius. „Reserved“ pasirūpino, kad jūsų garderobe nestigtų madingiausių vasaros aksesuarų ir pristato paplūdimio kolekciją.

„Reserved“ kolekcijoje rasite giliai iškirptų liemenėlių, kurios puikiai tinka deginimuisi bei yra vienos madingiausių šio sezono elementų. Šį sezoną vėl madingi retro stiliaus maudymosi kostiumėliai paaukštintomis kelnaitėmis, taip pat iš tendencijų viršūnių vis dar nedingsta gyvūnų raštai. Šią vasarą taip pat labai madingi asimetriški, vieno peties maudymosi kostiumėliai. Paplūdimio aprangoje jaučiama minimalizmo tendencija: monochrominės, pastelinės spalvos, detalėmis neperkrauti audiniai. Ryškaus įvaizdžio gerbėjai taip pat galės išreikšti save, kadangi ryškios, akį rėžiančios spalvos bus madingos ir paplūdimio aprangoje. Daugybė kolekcijos liemenėlių gali būti nešiojamos ne tik paplūdimyje, tačiau ir kaip jūsų įvaizdžio dalis, jas derinkite su aukšto liemens šortais ar kelnėmis bei įvairiais aksesuarais.

Vientisų maudymosi kostiumėlių gerbėjos taip pat turės platų pasirinkimą. Jie puikiai pabrėžia kiekvienos moteriškumą ir seksualumą. Jeigu norite akcentuoti dailią nugarą – rinkitės maudymosi kostiumėlį su gilia iškirpte nugaroje. Norėdamos optiškai prailginti kojas, rinkitės aukšto liemens maudymosi rūbą. Jeigu norite pabrėžti kaklo ar krūtinės sritį, tam puikiai tiks maudymosi kostiumėlis su dekoro elementais ar iškarpymais viršutinėje dalyje, taip pat gilesnę iškirptę turintys maudymosi rūbai.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 22.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 22.00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10.00 - 22.00