RESERVED. Naujoji „Denim“ kapsulinė kolekcija

Vieta prekybos centre
2019-08-21

Džinsinis audinys, kaip ir Atlanto vandenynas, gali spindėti visais mėlynos atspalviais, todėl naujosios „Reserved“ džinsinės kolekcijos įvaizdžiai buvo įamžinti Portugalijoje. Priešingai stereotipiniams Kalifornijos paplūdimiuose darytiems kadrams, fotografas Łukasz Pukowiec rudens kolekciją nufotografavo tuščiame paplūdimyje tarp laukinių uolų. Popietės šviesa, vėjyje plazdantys plaukai bei atvira vandenyno erdvė sukuria romantiškos nostalgijos atmosferą, kuri puikiai perteikia šios kolekcijos koncepciją.

Šį sezoną „Reserved“ dizaineriai savo kapsulinėje kolekcijoje pristato dviejų stilių džinsą. Pirmoji kolekcijos dalis sukurta remiantis džinsinio audinio tradicija – tai yra ilgaamžiai darbo drabužiai neapdorotu kraštu. Kita kolekcijos pusė perteikia romantišką džinso interpretaciją, su šiltomis spalvomis ir švelniomis linijomis, kurios pabrėžia moteriškus ir vyriškus siluetus.

Vietoj klasikinių, aukšto juosmens, platėjančių džinsų ar paprasto švarko, šioje kolekcijoje galima rasti ir elegantiškų moteriškų marškinių siaura apykakle bei pūstomis rankovėmis, ir mažą juodą suknelę gilia iškirpte.

Nors kolekcijoje vyrauja tvirtas dvigubas siuvimas, audinys kartais apipjaustomas ir tyčia paliekamas neapdorotas. Šioje „Reserved“ kolekcijoje džinsiniai audiniai yra derinami su aksomu ar minkšto mezgimo tekstūromis, o klasikinė džinsinio audinio spalvų paletė derinama su rusvų atspalvių gama.

„Reserved“ kolekcija pabrėžia moterišką siluetą per dailias, išskirtinių raštų sukneles, rauktas rankoves, iškirptes, juosmenį pabrėžiančius paltus ir siaurus džinsus aukštu juosmeniu. Kaubojiški batai ir originalūs aksesuarai puikiai papildo drabužių derinius.

Vyriškoje linijoje vyrauja labiau minimalistinis stilius. Akcentuojamas patogumas: laisvesnio stiliaus striukės ir marškiniai derinami su kelnėmis iš tos pačios spalvų gamos. Vis dėlto šioje kolekcijoje yra ir žiupsnelis ekstravagancijos, kurią perteikia „tie-dye“ motyvai.

Subtilus romantizmas su dailiomis moteriškos kolekcijos detalėmis puikiai dera su vyriškos kolekcijos klasikiniais džinsinio audinio motyvais. Paprastumas ir funkcionalumas papildo eleganciją.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 22.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 22.00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10.00 - 22.00