RESERVED. LookBook pavasaris 2019 JAI

Vieta prekybos centre
2019-03-21

„Reserved“ pristato žemės atspalvių įkvėptą pavasario kolekciją „Unique casual“. 2019–aisiais dizaineriai atsigręžia į 8–ąjį dešimtmetį ir įkvėpimo semiasi ne tik iš šios dekados mados ikonų, bet ir to meto tendencijų. Esminiai šių metų pavasario kolekcijos akcentai: minimalistiniai drabužių siluetai, asimetriniai, aštrių kampų kirpimai bei 1990-ųjų sportinio stiliaus įkvėpta patogi apranga. Šioje kolekcijoje persipina trys stiliai: modernus, universalus ir retro.

„Unique casual“ pavasario kolekcijos ryškiausias bruožas – universalumas. Nuo šiol mada ir patogumas žengia koja kojon. Komfortui teikiama pirmenybė leis atrodyti madingai ir gerai jaustis. Lengvai derinami žemės tonai bei minimalistinio stiliaus siluetai puikiai tiks įvairioms progoms.

Moterų kolekcija

Moterų kolekcijoje vyrauja netradiciniai, laisvai krentančių drabužių siluetai bei natūralūs spalvų tonai: išblukusi ruda, gintarinė, dramblio kaulo ir citrininė. Naujojoje kolekcijoje susijungia trys stiliai. Modernios mados principus atspindi šiuolaikiškai atrodančios lininės kelnės, džinsai aukštu liemeniu, tiesaus ar aštrių kampų kirpimo sijonai.Hipių laikus primena plačios, nėriniais išsiuvinėtos suknelės. Ryškiausi kolekcijos akcentai – 80–ųjų įkvėpti ryškių spalvų paltai. Kolekcijoje taip pat yra aksesuarų linija, kurioje ypatingai išsiskiria pinti krepšiai, tinkliniai maišai bei rankinės su kutais.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 23.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 23.00
Parduotuvės
I-VII 10.00 - 21.00