RESERVED. ,,Joyful ECO AWARE" kolekcija

Vieta prekybos centre
2020-03-12

„RESERVED“ pasižymi ne tik karščiausiomis tendencijomis, bet taip pat siekia kurti drabužius ir aksesuarus ekologiškais būdais. Prekės ženklas taiko inovatyvius technologinius sprendimus, atsižvelgia į vartotojų atliekų (pvz. plastikinių buteliukų) naudojimą, siekia sumažinti vandens ir energijos suvartojimą bei šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą. Būtent todėl naujausioje prekės ženklo kolekcijoje naudojama tiek ekologiška, tiek perdirbta medvilnė ir poliesteris, viskozė iš eukalipto, buko ir eglės medienos bei švelnus odos pakaitalas.

Drabužiai yra lengvi tiek savo forma, tiek kirpimu. Kolekciją papildo madinga žalsvai-gelsvų (mėtų ir citrinos) ir purpurinių atspalvių paletė, taip pat gausu balto smėlio ir kūno spalvų. Vientisą spalvų gamą išskaido ryškūs melsvi bei žali gėlių motyvai. Skaidrus paltas, madinga marškinių tipo suknelė ir moteriškas kostiumėlis atspindi ekologiškas mados tendencijas.

„RESERVED Joyful #EcoAware“ kolekcijos veidas - Naomi Chin Wing. Trinidado ir Tobago modelis keletą metų šturmavo Paryžiaus ir Niujorko madų šou, o jos portfolio - fotosesijos svarbiausiems mados žurnalams. Ji tapo naujos linijos, sukurtos remiantis ekologinėmis medžiagomis ir technologijomis, ambasadore.

Ši kolekcija yra dalis „ECO AWARE“ strategijos, kuria „RESERVED“ įsipareigoja kaip įmanoma sumažinti savo taršą aplinkai. Liniją papildo praeitais metais išleista „Premium Sustainable“ kolekcija.

Šiais metais prekės ženklas pristatys programą „For People For Our Planet“, kurios tikslas - išspręsti ekologiškos energijos gamybos ir vandens valdymo problemą. Ateinančiais metais „RESERVED“ sieks užtikrinti, kad 30% Pietų Azijos gamyklų dirbtų pagal naująsias taisykles. Ateinančių trejų metų planas - apimti 100% džinsinio audinio gamyklų, o iki 2025 m. didžiąją dalį drabužių pagaminti pagal „ECO AWARE“ taisykles. Šios programos pagalba, „RESERVED“ sumažins savo taršos pėdsaką net 15%.

Jau kurį laiką įmonė vykdo darnaus dizaino mokymus - įsteigė ĮSA departamentą. O kartoninės pakuotės, kuriose pristatomi internetinių parduotuvių užsakymai, yra perdirbamos ir vėliau gali būti panaudotos antrą kartą.

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I-VII 09:00 - 20:00
Eurovaistinė
I-VII 09:00 - 20:00