RESERVED. „Denim“ kolekcija

Vieta prekybos centre
2019-04-14

„Reserved“ pristato savo naująją kolekciją, įkvėptą bohemiškos praeities, tačiau puikiai atitinkančią šiuolaikinę madą. Dizaineriai, įkvėpti dabartinių gatvės mados tendencijų ir praeities nostalgijos, sukūrė kolekciją, kurioje džinsas naudojamas kaip esminis kolekcijos elementas. Šiuolaikiškoje kolekcijoje gausu XX amžiaus paskutiniuosius dešimtmečius primenančių detalių ir siluetų. Kad ir kaip eklektiškai gali pasirodyti dviejų, visiškai skirtingų laikmečių mados derinimas, „Reserved“ kūrybos vadovams pavyko sukurti harmoningą kolekciją.

Moterų kolekcija

Moteriška naujosios kolekcijos dalis turi daug vintažinių elementų, kurie pastebimi spalvų gamoje, drabužių kirpimuose ir raštuose. Šioje kolekcijoje galima rasti aukšto liemens džinsus, sujuosiamus paltus, plačias sukneles su giliu skeltuku, „oversized“ švarkelius ar džinsinius marškinius – sukneles su atvira V iškirpte bei aukštai surišama liemens juosta.

Kolekcijoje itin svarbią rolę atlieka plėšyti audiniai, marmumo bei „ombre“ raštai. Dominuoja blankių spalvų paletė: pilkšvai mėlyna, šviesiai geltona, dramblio kaulo spalva.

Vyrų kolekcija

Vyrų linijoje tarpusavyje kombinuojami skirtingų atspalvių bei raštų džinsiniai rūbai. Pagrindinis šios linijos tikslas – atkurti romantiško blogiuko iš 80-ųjų filmų įvaizdį. Taigi vyriškoje kolekcijoje džinsai derinami su retro raštų marškinėliais, kordinio velveto švarkais bei dryžuotomis palaidinėmis. Kaip stiliaus akcentai naudojami šalikėliai, retro stiliaus akiniai nuo saulės bei odiniai mokasinai.

Naujausios kolekcijos įvaizdinė kampanija buvo įkvėpta amerikiečio fotografo William Eggleston darbų. Kolekcijos nuotraukose matyti egzotiškas kraštovaizdžis, pajūrio peizažai ir modernistinio interjero akcentai, kurie suteikia fotografijoms melancholišką charakterį. Nostalgiška nuotaika atsispindi ir pačioje kolekcijoje: abejinga, tačiau rafinuota, subtili, bet ir seksuali.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-V 08:00 - 22:00
VI-VII 08:00 - 21:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10:00 - 22:00