Lankytojų srautas PC realiu laiku
Nedidelis
Didelis
Labai didelis

RESERVED | Rudens mados tendencijos

Vieta prekybos centre
2021-09-20

Naujoje „Reserved“ 2021-ųjų rudens kolekcijoje atskleidžiamos pagrindinės šio sezono tendencijos, kruopščiai atrinktos stilistės Ewelina Gralak bei užfiksuotos fotografų Frankiewicz ir Rożniata dueto. Natūrali, švelni šviesa pabrėžia išraiškingas kolekcijos spalvas ir sujungia daugybę stilių bei tekstūrų. Šios neabejotinai laikysis lyderių pozicijose šaltuoju laikotarpiu. Prekės ženklas rudenį pasitinka su skirtingų stilių įkvėptomis rūbų kombinacijomis. Naujasis sezonas džiugins drąsiais atspalviais, prie kūno glundančiais siluetais, dygsniuotomis striukėmis bei „Op art“ psichodelinių šaškių lentos raštais. Išvysime net sunkių, languotos medžiagos striukių derinius su lengvais satininiais apatinio trikotažo marškinėliais bei suknelėmis. Tokia jungtis drąsiai skleis žinią – priešingybės traukia!

Ši skirtingų stilių draugystės įkvėpta „Reserved“ rudens kolekcija pasižymi subtilumu, glotniomis tekstūromis bei blizgiomis ir matinėmis medžiagomis. Visą tai puikiai papildo sluoksniavimo technika – berankovis megztinis po suknele ar sijono ir kelnių derinys. To paties rašto naudojimas tik dar labiau sustiprintų efektą!

Reikėtų nepamiršti madingiausių sezono aksesuarų ir kitų įvaizdį papildančių detalių: juodos ir baltos spalvos batų su masyviu, guminiu padu bei migdolo formos avalynės. Rudenišką įvaizdį puikiai papildys 90-ųjų stiliaus įkvėpti krepšiai: maži, suapvalinti, trumpa rankena ar grandine bei didesni krepšiai, įkvėpti pirkėjų. Tokius krepšius podiumas renkasi ir šį sezoną. „Reserved“ 2021-ųjų metų rudens kolekcija pasiūlys megztų drabužių bei suapvalintų, širdies formos iškirpčių ir kontrastingų apykaklių. O sultingi rožiniai, raudoni, mėlyni ir žali atspalviai pagyvins įprastą, prislopintą rudens spalvų paletę.

Rudens kolekcijoje turėsime progą išvysti modelius Mariam de Vinzelle ir Aliet Sarah. Pastarąją žurnalas „Love“ įvardino kaip vieną svarbiausių naujosios kartos veidų. Savo karjerą Aliet pradėjo būdama aštuoniolikos, o prieš trejus metus mergina jau žingsniavo pagrindiniuose Paryžiaus ir Milano mados šou. Kitas kolekcijos veidas Mariam debiutavo 2017 metais, nuo tada ji reguliariai pasirodo ant podiumo bei pozuoja viso pasaulio mados žurnalams, įskaitant ir viršelius.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I- VII 08:00 -22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00*