OPTIO. Nemokamas klausos patikrinimas!

Vieta prekybos centre
2023-07-24

OptiO optikoje nuo šiol pasirūpinsime ne tik Jūsų rega, bet ir gera klausa!

Nemokamas klausos patikrinimas OptiO optikoje leis Jums lengvai sekti savo klausos būklę. Reguliari klausos patikra ne tik padeda išsiaiškinti, kaip gerai girdite, tačiau ir esant kokiems nors sutrikimams, pasiūlyti Jums geriausią klausos stiprinimo sprendimą – pasitikėkite OptiO, rekomenduosime tik tai, ko Jums reikia.

Suprasti ar Jums, ar Jūsų artimiesiems reikalingas klausos patikrinimas nėra lengva. Šį sutrikimą lengviau identifikuoti su aplinkinių pagalba nei nustatyti sau pačiam. Visus vyresnius nei 50 metų raginame reguliariai tikrintis klausą. Galbūt Jus kankina suprastėjusi klausa, tačiau Jūs prie to pripratote ir tiesiog su esama situacija susitaikėte?

Kartu su OptiO specialistais pamėginkite atgauti kokybišką ir pilnavertį gyvenimą – atlikite nemokamą klausos patikrinimą ir išbandykite klausos aparatą visiškai nemokamai net 14 dienų!

Nemokamas klausos patikrinimas atliekamas vyresniems nei 18 metų asmenims. Užsiregistruoti nemokamam klausos patikrinimui galite optikos telefonu arba užsukę į optiką.

Pradėkite kelionę geresnės klausos link kartu su OptiO optika!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00