MONTON. Atsinaujinusi parduotuvė – pirmoji tokia Lietuvoje!

Vieta prekybos centre
2019-04-10

Šis atidarymas – tai pirmasis žingsnis įmonės suplanuotų esminių prekės ženklo atnaujinimų projekte.

„Vilniaus „Akropolio“ renovacija šiek tiek paspartino mūsų įmonės planus iš esmės atnaujinti „Monton“ prekės ženklą ir parduotuvių tinklą. Pokyčius, kuriuos esame suplanavę savo parduotuvių portfelyje, kosmetiniais nepavadinsi. Esame įsivertinę, kad apie 30 proc. klientų mūsų parduotuvėse persidengia, be to, parduotuvių tinklus vienija bendra lojalumo sistema, todėl 2020 m. įmonė yra numačiusi apjungti „Monton“ ir „Mosaic“ ženklus bei parduotuvių tinklus ir savo portfelyje greta „Monton“ turėti ir „Monton Studio“ bei „Monton Office“ prekių ženklus“, – sako UAB „Baltika Lietuva“ direktorė Viktorija Krolytė.

Pasak V. Krolytės, įmonė tikisi, jog numatytos permainos duos teigiamų rezultatų – taip bus  sustiprintas didžiausias apyvartas įmonei generuojantis prekės ženklas, ženklai ir kolekcijos bus aiškesnės, labiau atitinkančios klientų gyvenimo būdo nulemtus kasdienius poreikius, o parduotuvės taps malonesne ir patogesne vieta apsipirkti.

Vadovaujantis šiomis nuostatomis įrengta ir naujoji parduotuvė „Akropolyje“. Prekybinė erdvė čia suskirstyta zonomis pagal poreikius ir gyvenimo būdą – laisvalaikis, drabužiai darbui biure, šventėms skirtos zonos ir pan. Parduotuvėje naudojamos komunikacijos priemonės keičiamos skaitmeniniais ekranais, erdvė jaukiai dekoruota gyvomis gėlėmis. 

Kolekcijos parduotuvėje atnaujinamos du kartus per savaitę.

Kviečiame ir laukiame visų!


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I-VII 08:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 23:00
Ermitažas
I-VI 07:30 - 22:00
VII 08:00 - 23:00