MOHITO. Vasara su Sandra Kubicka

Vieta prekybos centre
2024-05-15

Įkvėpti Sandros Kubickos magnetizmo ir charizmos, MOHITO paruošė 2024 m. vasaros kolekciją. Jos vardu pavadinti drabužiai ir aksesuarai yra drąsūs ir moteriški – kaip ir pati Sandra! Bendradarbiaudama su MOHITO ji skatina moteris drąsiai išreikšti save ir savo stilių.

Kolekcija pasižymi didele įvairove. Joje yra drabužių, kurie puikiai tinka bet kokiai vasaros progai. Kai kurie iš šių drabužių yra labai patogūs ir kasdieniški, tačiau tikrai nestokoja išraiškingumo! Dizainerei nepamiršo ir akimirkų, kai moteris nori sužibėti – kolekcijoje siūlomi itin puošnus drabužiai.

Dangaus spalvos džinsinė suknelė arba gyvūnų raštų sijonas kartu su stilinga palaidine yra idealus sprendimas karštą vasaros dieną. Tuo tarpu itin madingas smėlio spalvos nertas kostiumėlis puikiai tiks atostogoms prie jūros, nuostabios gamtos apsuptyje.

Vasara dažnai būna įtemptas laikas su draugais ir linksmybėmis vėlyvomis naktimis. Besileidžiančios saulės spinduliuose jokia apranga neakina taip, kaip vėjavaikiška išskirtinio, egzotiško rašto maksi suknelė. Šį vaizdą reikėtų papildyti auksiniais papuošalais ir suvarstoma avalyne – tai tikras sezono hitas!x

Sandros Kubickos kolaboracija su MOHITO – jausmingumo esmė. Tai puikiai atspindi asmeninį Sandros stilių, kuris skiriasi priklausomai nuo progos ar nuotaikos. Dėl šios priežasties kolekcija yra labai autentiška ir praktiška. Atostogaudami išdrįskite būti savimi ir parodyti savo gražiausią pusę!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00