MOHITO. „The Summer Set“ kolekcija

Vieta prekybos centre
2019-04-15

Susikurti elegantišką vasaros įvaizdį gali būti sudėtinga užduotis. Nėra lengva vienu metu atrodyti stilingai ir laikytis ofiso stiliaus taisyklių, bei neperkaisti nuo šilto vasaros oro. Būtent dėl šios priežasties MOHITO nusprendė pristatyti kolekciją „The Summer Set“, kurioje rasite drabužių komplektų darbui ofise ar ypatingoms progoms.

Šią vasarą rinkitės dviejų dalių kostiumėlį – tai idealus drabužis, leidžiantis savo aprangoje demonstruoti amžinai madingą klasikinį stilių. Kolekcijoje daug dėmesio skiriama vyriško stiliaus dvieiliams švarkams, kurie mus grąžina į 80 -ųjų ir 90 -ųjų metų laikotarpį. Tradicijų gerbėjos galės džiaugsis klasikinio modelio švarku. Karštomis vasaros dienoms švarką keiskite į liemenę: ilgą švarko tipo arba idealiai liemenį pabrėžiančią su sagtimi.

Kostiumas yra neatsiejamas nuo kelnių, ypač cigaretės formos. Šis kelnių modelis išryškina figūros privalumus ir puikiai dera ne tik su aukštakulniais, bet ir su „loafers“ tipo bateliais. Taip pat kolekcijoje rasite sandalus ant plataus kulno, surišamas basutes bei „mules“ stiliaus šlepetes. Tokia avalynė leis išeiti iš komforto zonos ir įvaizdžiui suteiks naujų atspalvių.

O kokie aksesuarai tinkamiausi griežtam ofiso įvaizdžiui? Niekada neprašausi pasirinkus stilingus akinius nuo saulės, plačiakraštes skrybeles ir plačius, juosmenį pabrėžiančius, diržus.

Vasaros kostiumėlių „The Summer Set“ kolekcijos spalvų gama labai rami ir šilta. Dominuoja balta, pastelinės žydra, smėlio ir pilka spalvos. Taip pat vienspalvius derinius pagyvina linijos ir langeliai.

Kostiumas yra patogus aprangos pasirinkimas biurui, verslo susitikimams ar išvykai po darbo su draugais. Pakeitus kelis aksesuarus, aukštakulnius į žemapades basutes ar rankinę į stilingą kuprinę, nepažeisite aprangos protokolo, tačiau išlaikysite verslios ir tuo pačiu žavios moters įvaizdį.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 22.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 22.00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10.00 - 22.00