MOHITO. Taškuotas pavasaris „Rock & Dots“ kolekcijoje

Vieta prekybos centre
2020-01-14

Ankstyvas „Mohito“ pavasaris prasideda su nauja „Rock & Dots“ kolekcija. Tai griežto rock stiliaus ir romantiškų taškelių derinys bei juodos ir raudonos spalvų dermė. Šios spalvos derinamos su charakteringais taškeliais sukuria žaismingą artėjančio pavasrio įvaizdį.

„Mohito“ pavasarį pasitinka su energinga raudona spalva, kuri kasdieniniam stiliui suteikia šarmo ir gyvybingumo. Prekės ženklo dizainerei šią spalvą pasirinko neatsitiktinai. Juk ji stiprina moters įvaizdį ir suteikia pasitikėjimo. Raudonas klasikinis kostiumas ar suknelė – laukite pavasario ryškios ir žaismingos! Juoda spalva yra geriausias raudonos palydovas, todėl drąsiai rinkitės tokį ankstyvo pavasario derinį, t.y. griežto stiliaus juodą striukę ir batus, kuriuos derinkite su romantiško stiliaus suknelėmis ar palaidinėmis. Mėgstančioms juodą spalvą dizaineriai rekomenduoja visą juodos spalvos derinį. Jis puikiai tiks tiek darbe, tiek ir laisvalaikiu. Juk juodos spalvos klasika tinkama įvairioms progoms. Rinkitės dirbtinės odos juodas kelnes ar sijoną, o įvaizdį paįvairinkite madingais marškiniais. Moteriškumui atskleisti puikiai tiks pieštuko formos juodos spalvos suknelė. Ji pabrėš jūsų privalumus ir moteriškas kūno linijas.

Kolekcijos akcentas – tai įvairaus dydžio balti ir juodi taškeliai, kuriuos labai paprasta derinti su raudona ir juoda kolekcijos spalvomis. Taškeliais marginamos šifoninės palaidinės, suknelės ir žvilgantys aksesuarai. Sujungus juos visus į vieną įvaizdį atrodysite nepriekaištingai, o artėjantis pavasaris suteiks pasitikėjimo savimi.

Nors pavasario saulė ir lepina, tačiau būtina nepamiršti ir šiltesnių drabužių! Koks ankstyvas pavasaris be šiltų ir minkštų megztinių. „Mohito“ visada buvo už moteriškumą ir šį kartą siūlo įsigyti gražų rausvos, tarsi pudra, spalvos megztinį papuoštą klostėmis ir raukiniais, kuris labai tiks su juodomis dirbtinės odos kelnėmis.

Pavasario aksesuarai, į kuriuos tikrai verta atkreipti dėmesį, yra dar vis labai madingos rankinės ant juosmens, diržai su stilingomis sagtimis, skarelės ir plaukų aksesuarai. Jei aksesuarų nesinori, rinkitės drabužius puoštus kniedėmis ir užtrauktukais. Šioje „Rock & Dots” kolekcijoje taip dekoruojamos kelnės, suknelės, marškiniai ir sijonai. Tikrai bus iš ko pasirinkti!

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 22.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 22.00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10.00 - 22.00