MOHITO. AW19 sezono įvaizdinė kampanija

Vieta prekybos centre
2019-09-23

Romantika, moteriškumas, 7 – ojo ir 8 – ojo dešimtmečių elementai – tai „Mohito“ ruduo. Dar daugiau šarmo kampanijai suteikia šiaurės Italijos miestai: Padova ir romantiškoji Verona. Šie miestai tapo stipriu kampanijos akcentu, nuotraukose miestų vaizdai ir architektūros detalės išryškino poetišką kolekcijos charakterį.

Naujos kolekcijos kūrėjai rūpinosi, kad šį rudenį „Mohito“ klientės turėtų galimybę suderinti kasdienį stilių su bohemišku, o toks stilių derinys leistų keisti savo įvaizdį ir atrodyti kasdien vis kitaip. Kolekcijoje netrūksta moteriškų formų ir kirpimų, įkvėptų istorinių elementų, tačiau pritaikytų šiuolaikiškos moters poreikiams. Moteriškumas, kuris yra svarbiausias šios kolekcijos aspektas, pabrėžiamas tamsiais atspalviais ir gėlių raštais.

Suknelės – šios kolekcijos ašis ir jos labai įvairios: nuo ilgų iki trumpų ir visos dekoruotos įdomiomis detalėmis. Ypač vertos dėmesio ilgos šifoninės boho stiliaus suknelės, puoštos gėlių raštais. Jei mėgstate trumpas sukneles, rinkitės klostuotas arba kaklą apnuoginančią suknelę, o prie jos derinkite gražius aulinukus. Be suknelių, kaip kolekcijos akcentas, yra ir dirbtinės odos gaminiai. Ši medžiaga naudojama kelnėms, šortams ir sijonams.

Kampanijos kūrėjai įkvėpimo sėmėsi iš 70-ųjų ir 80-ųjų stilistikos, kuri labiausiai pastebima kostiumuose. Pavyzdžiui, itin aukšto juosmens kelnės ir platūs pečiai ir dvieilio užsegimo švarkai geriausiai atspinti to meto tendencijos ir sukuria neįprastą figūros proporcijos vaizdą. Būtent rudas kostiumas yra vienas iš „Mohito“ siūlomų drabužių ir yra puikus verslios moters rudens įvaizdis.

Kolekcijos spalvų gama labai rudeniška ir tobulai tinka šiam sezonui. Dominuoja intensyvi ruda, tamsiai violetinė, baklažano ir bordo, rožinė, smėlio ir juodos spalvos. Gėlių raštas neužleidžia savo pozicijų ir gražiai atsikartoja spalvinėje gamoje. Visą kolekciją puikiai papildo madingi aksesuarai, tokie kaip kaubojaus stiliaus batai ar ilgaauliai, kurių aulas būtinai turi būti iki vidurio blauzdo. Taip pat mažytės rankinės ir papuošalai: auskarai ir žiedai.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 23.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 23.00
Parduotuvės
I-VII 10.00 - 21.00