Jau atidarytos! Užsukite į atsinaujinusias parduotuves ir naujas pramogų erdves!

2019-09-02

Vilniaus „Akropolis“ rudenį pasitinka ypatingai ir kviečia apsilankyti įspūdingai atsinaujinusiose parduotuvėse bei naujose pramogų erdvėse.

Jūsų laukia didžiausia „Zara“ Lietuvoje. Pagal naujausią koncepciją įrengta parduotuvė išsiplėtė iki 3,2 tūkst. kv. metrų. Pirkėjų joje laukia šviesios ir atviros erdvės, LED ekranai ir daugybė patogumų. Per artimiausius metus čia atsiras nemažai technologinių naujovių, kurios palengvins apsipirkimą ir pagreitins parduotuvės darbą.

Duris atvėrė ir įspūdingiausias šalyje „Topo centras“. Be daugiau kaip 7 000 skirtingų namų technikos ir elektronikos produktų, čia rasite ir dešimtis interaktyvių patirčių erdvių. E. sporto mėgėjai čia gali ne tik išbandyti naujausius kompiuterinius žaidimus, bet ir visą jiems reikalingą naujausią ir moderniausią įrangą.

Vaikų mylimi knygelių apie Kakę Makę herojai taip pat plačiai atvėrė vartus į savo gyvenimą. „Akropolyje“ atidarytas pirmasis „Kakės Makės pasaulis“ – aktyvaus, smagaus ir kūrybiško laisvalaikio vieta. Mažųjų čia lauks įvairūs žaidimai ir knygelių istorijomis paremti užsiėmimai, o vyresniųjų – aktyvios pramogos, pavyzdžiui: laipiojimas tinklais, įvairiomis kliūtimis ir kt.

Sporto mėgėjai taip pat gali džiūgauti – jų laukia pasaulinio tinklo „O’Leary’s“ pramogų erdvė. O joje – daugiau nei spėsite patirti per vieną kartą: čia rasite boulingo zoną, multisporto simuliatorius, biliardo kambarį, laipiojimo sieną, milžinišką ekraną, kuriame galėsite stebėti sporto renginius, bei įspūdingą kavinių ir restoranų zoną. Čia galėsite skanauti amerikietiškų, „TexMex“ ir kitų tarptautinės virtuvės patiekalų. Visa tai – jaučiant legendinę Bostono sporto dvasią.


AKROPOLIS. Daugiau naujienų. Daugiau džiaugsmo.

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I-VII 08:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 23:00
Ermitažas
I-VI 07:30 - 22:00
VII 08:00 - 23:00