HOUSE. Maištaukime 80-ųjų stiliumi!

Vieta prekybos centre
2019-03-21

Tegyvuoja džinsas! Šie žodžiai drąsiai galėtų tapti HOUSE prekės ženklo naujo sezono šūkių. Pavasarį HOUSE pasitinka pristatydamas drąsią, įvairių stilizacijų ir avangardo detalių persmelktą „Denim“ kolekciją.

Džinsas mados pasaulyje visuomet užėmė svarbią vietą. Nuo džinso atsiradimo pradžios jie tapo nepakeičiama kiekvieno įvaizdžio dalimi. Ši „Denim“ kolekcija atsigręžia į pašėlusius 80 -uosius, kuomet džinsai karaliavo ne tik ant podiumo, bet ir gatvėse. Kolekcijos modeliai skatina būti drąsiais, net šiek tiek įžūliais, ir siūlo rinktis baltos ir raudonos spalvų džinsus. Pastelinių spalvų džinsas, kad nebūtų toks nuobodus, pateikiamas su daugybę papildomų detalių: nuo taškelių ir juostelių iki išsiuvinėtų populiarių animacinių filmų motyvų. Klasikos mėgėjai, kuriems artimas subtilesnis džinsų stilius, taip pat neturėtų nusivilti. Kolekcijoje galima rasti ir įprastus tamsiai mėlynos ar juodos spalvos džinsus.

Tiek merginos, tiek vaikinai naujoje „Denim“ kolekcijoje atras tai, kas jiems patinka ir geriausiai tinka jų figūroms. Merginos galės rinktis siaurus „skinny“ džinsus paaukštintu juosmeniu, figūros privalumus paryškinančius „push – up“ tipo džinsus, visuomet patogius dėvėti „joggers“ ar „jeggins“ džinsus bei patogius ir laisvo stiliaus „mom“ džinsus.

Vaikinams šį sezoną būtinai siūlome rinktis „carrot“ tipo džinsus, kurie susiaurėja ties kulkšnimis, o viršuje yra laisvi ir nevaržo judesių. Šie džinsai šio sezono TOP pirkinys! Taip pat nepamirškite visų pamėgtus „slim fit“, „skinny“ bei „jogger slim“ tipo džinsus, laisvo stiliaus „baggy“, „regular classic“ ir sportinius jogger džinsus – jie taip pat madingi ir tikrai tiks sukurti jūsų pavasario stilingą įvaizdį.

Kadangi šį sezoną prekės ženklas HOUSE skatina maištauti, tai „Denim“ kolekcijoje rasite sendinto audinio arba išbalintus džinsus, kuriuos galite derinti su plėšytais marškiniais ar „oversized“ švarku. Džinsai su užtrauktuku ties kulkšnimi, kombinezonas ar džinsinis sijonas privalo būti jūsų drabužinėje šį pavasarį.

„Denim“ kolekcija nostalgiškai atsigręžia į praeitį, drauge derindama šių dienų mados tendencijas. Už objektyvo stovėjusio fotografo Bartek Wieczorek kadrai alsuoja vintažo stiliumi, pati kolekcija vaizduojama skirtingomis perspektyvomis, apšvietimu ir formatais, o pagrindinis dėmesys skiriamas detalėms, jausmingumui ir laisvei, pabrėžiama maištinga džinsinio audinio prigimtis.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 23.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 23.00
Parduotuvės
I-VII 10.00 - 21.00