HOUSE. „Denim“ kolekcija. Pajausk džinsus ant savo odos!

Vieta prekybos centre
2019-08-20

Naujame House džinsų sezone bus daugybė klasikinių ir nesenstančių modelių bei daug naujienų, kurios jus nustebins ne tik savo forma, bet ir kompozicija. Atėjo laikas pajusti džinsus ant savo odos!

„Denim“ House kolekcija – tai nostalgiškas sugrįžimas į devintojo dešimtmečio estetiką, kai džinsai buvo labai populiarus drabužis. Moteriškas džinsinis kostiumas, aukštas juosmuo, laisvi „Mom“ stiliaus džinsai ir kelnės kulotės – tai rudens sezono hitai. Svarbus kolekcijos elementas – striukės. Jos gali priminti per didelį švarką, pagamintą iš lengvo ir nublukinto džinsinio audinio. Būtinas akcentas daug kišenių. Jos yra viena iš svarbiausių rudens tendencijų. Ypač atkreiptinas dėmesys į dekoratyvines sagas ant džinsinės striukės nugaros. Jos drabužiui suteikia nekasdienį ir šiek tiek vėjavaikišką įvaizdį. „Denim“ merginų kolekcijoje taip pat atsiranda 90 -ųjų stiliaus kombinezonai, išgyvenantys antrąjį atgimimą, ir pieštuko formos sijonai.

Vaikinų dienos be džinsų dažniausiai neįsivaizduojamos. „Denim“ kolekcijoje dominuoja „carrot“ tipo džinsinės kelnės, tiesūs ir aptempti džinsai. Žinoma, negalima pamiršti striukės su dirbtinio kailio pamušalu. Jos ypač bus madingos šį rudenį.

Visoje kolekcijoje vyrauja minimalizmas ir monochromatinis įvaizdas. Be tradicinės mėlynos siūlomas platus juodų džinsų pasirinkimas, o smėlio ir kreminės spalvos yra kolekcijos naujiena. Ir ji atrodo tikrai puikiai.

Aplinkos labui kolekcija buvo papildyta džinsais iš ekologiškos medvilnės ir modeliais iš perdirbto džinsinio audinio. Pasirinkę tokius produktus galite sumažinti cheminių medžiagų ir atliekų kiekį, taip pat energijos suvartojimą. Ekologiškumo įspūdį sustiprina „Denim“ kolekcijos fotosesija, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas artumui ne tik tarp žmonių, bet ir tarp žmogaus bei gamtos. Nuotraukose pateikiamos minimalistinės stilizacijos su popieriumi ir augalais.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 22.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 22.00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10.00 - 22.00