HOUSE. „Denim“ kolekcija. Džinsai – visada gera idėja!

Vieta prekybos centre
2020-03-02

House pristato naują pavasario – vasaros „Denim“ kolekciją. Šiam sezonui daugiausia dėmesio buvo skirta drabužių lengvumui ir patogumui bei atsigręžta į praeitį ir jos stilistiką. Taip pat kolekcija buvo kurta taip, kad kiekvienas galėtų, ką nors išsirinkti ir neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų.

Ar pamenate Michael Jackson muzikinį video klipą „Thiller“ ir kokį švarką jis tada vilkėjo? Šis švarkas tapo „Denim“ kolekcijos įkvėpimo šaltiniu. Merginos derindamos jį su sijonu tikrai pradžiugins 80 -ųjų stiliaus gerbėjus. Rinkdamasi kasdienius derinius nepamirškite džinsinių kelnių. Jos privalo būti ties klubais plačios, o apačioje siaurėjančios, su klostėmis ties liemeniu ir itin aukšto juomens. Toks džinsų modelis yra tiesiog būtinas! Ryški pavasario tendnecija – trumpi džinsiniai švarkai su nuleista pečių linija, džinsiniai marškiniai ir suknelės su sagomis, kurios puikiai tinks šiltoms dienoms.

Vaikinams siūloma rinktis aptemptus ir tiesius džinsus arba tiesiog pasiskolinti džinsus iš tėčio spintos. Toks „kaip tėčio“ modelis yra madingas ir tikrai suteikia jaukumo bei judėjimo laisvės pojūtį ir labiausiai bus tinkamas drąsiems miesto stileivoms.

Kolekcijos nuotraukų autoriai yra Agnieszka Kulesza and Łukasz Pik. Fotosesijos metu studijoje jie užfiksavo „Denim“ kolekciją, tuo pačiu parodydami jos universalumą. Neįprasti modelių dinaminiai judesiai susimaišo su statiniais, pabrėžiant džinsų suteikiamą laisvę. Fotosesijos rezultatą galite įvertinti nuotraukų galerijoje.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 09:00 - 20:00
Eurovaistinė
I-VII 09:00 - 20:00