HOUSE. AW19 sezono kampanija Kai viskas prasideda nuo vieno pelytės paspaudimo – „click“!

Vieta prekybos centre
2019-09-09

Naujausioje „House“ kampanijoje netrūks humoro, linksmybių ir drąsių sprendimų. Kampanijos filme pasakojama šmaikšti istorija apie internetinės parduotuvės darbą. Svarbiausi kampanijos akcentai – spragtelėjimo kompiuterine pelyte garsas „click“ ir internetinės parduotuvės herojus ponas House, kuris visada yra pasiruošęs tau padėti.

Oras lauke vėsta ir rudenėja. Ar tau reikia kažko naujo? Spausk savo kompiuterio pelytę ir šiltas paltas atsidurs pas tave! Spausk, kai reikia pasipuošti, ir, „boho“ stiliaus suknelė atkeliaus tavo šventei. Reikia kažko griežtesnio – ne problema! Odinė baikerio striukė, marškiniai ir tiulo sijonas kaip tik tau. Viskas veikia nepriekaištingai. Pabandyk! Gal kažko ekstravagantiškesnio? Tuomet neonines spalvas derink su juoda ir smėlio spalvomis. Be jokios abejonės, šį sezoną madingi ir aksesuarai, jie puikiai išpildys visą tavo stilių: kaubojiški batai, krokodilo rašto krepšiai, telefonų dėklai.

Už įvaizdinės kampanijos nuotraukas atsakingas Bartek Wieczorek, kuris prisidėjo ir prie kampanijos filmuko kūrimo. Janek Kryszczak rūpinosi kampanijos stiliumi ir stengėsi perkelti visus dalyvius į internetinį paspaudimų pasaulį. Taigi spausk stebuklingą mygtuką ir keliauk į virtualią „click“ kelionę.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 23.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 23.00
Parduotuvės
I-VII 10.00 - 21.00