HOUSE. Atgal į mokyklą – Harry Potter kolekcija

Vieta prekybos centre
2019-08-01

Harry Potter gerbėjų laikas atėjo! Prekės ženklas „House“ paruošė jums ypatingą kolekciją naujų mokslo metų proga – marškinėlius, džemperius, aksesuarus su motyvais, žinomais iš knygų apie jauną burtininką. Dar vienas akcentas – koledžų uniformų ar sporto aprangos detalės.

„Atgal į mokyklą“ kolekcijos ašis – beisbolininkų striukės, kurios dominuoja tiek vyriškame, tiek ir moteriškame asortimente. Taip pat labai populiarūs marškinėliai, su magijos mokyklos simboliais, ilgi megztiniai – kardiganai, „bomber“ stiliaus striukės ir paltai, kurie daugiausiai yra languoti. Pagrindinės spalvos – tamsiai žalia, bordo, smėlio ir kreminė. Jos puikiai dera prie tamsiai mėlyno ir juodos spalvos džinsinio audinio. Mokyklinė uniforma įsivaizduojama žaismingai: balti marškiniai su herbu arba palaidinė aukštu kaklu, kojinės ir kuprinės su dekoro elementais, kurie simbolizuoja J.K. Rowling sukurtą magišką pasaulį.

Kaip rengtis šį rudenį jaunosioms stilistėms? Būtinas pirkinys ilgas paltas ir languotas sijonas. Taip pat drabužinėje rekomenduojame turėti odines kelnes, šiltą megztinį, suknelę aukštu kaklu ir klasikinio stiliaus marškinius. Labai madingas drabužių sluoksniavimas, kuris paryškinamas aksesuarais: juosmens rankinėmis su stora grandinėle ir beisbolo kepuraitėmis.

Vyriška kolekcijos dalis paremta gatvės mados stiliumi ir sporto aprangos detalėmis. Rudens „must – have“ – angliško stiliaus vyriška striukė dar geriau žinoma kaip „Harrington“ striukė.

Kad įgyvendinti kolekcijos idėją ir kuo aiškiau perteikti jos dvasią, fotosesija vyko istoriniame Krokuvos dailės akademijos pastate ir Lenkijos dailės ir mokslo akademijoje. Ar mums pavyko parodyti magijos pasaulį, galite pasižiūrėti nuotraukose.


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 22.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 22.00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10.00 - 22.00