CROPP. Visi džinsų atspalviai naujoje kolekcijoje „DNM RMX“

Vieta prekybos centre
2020-03-05

2020 m. šiltajį sezoną prekės ženklas „Cropp“ pasitinka su nauja džinsų kolekija, kuri išsiskiria tuo, kad yra labai universali. Tai tarsi visų laikų svarbiausių tendencijų apžvalga.

Per savo 150 metų istoriją džinsas įgijo mados klasikos statusą ir iki šiol turi savo susikurtas mados taisykles. Per tuos metus džinso tema „žaidė“ daug mados kūrėjų ir dizainerių.Jis buvo pristatomas ne tik kaip laisvalaikio drabužis, bet ir atskleista elegantiškoji jo pusė. Šį sezoną „Cropp“ dizaineriai nusprendė džinsų temai suteikti dar vieną didelį sugrįžimą ir sukūrė „DNM RMX“ džinsų kolekciją, kuri tapo tarsi džinsų tendencijų konspektas, bet labiau stilizuotas ir artimas šiuolaikiniam modernizmui.

Merginoms pristatomoje džinsinės kolekcijos asortimente rasite kelnes, švarkus, marškinius ir sijonus. Kad džinsas neatrodytų nuobodus, kolekcijoje atsiranda akį traukiančių spalvų ir detalių – nuo balto džinsinio audinio, melsvos ir tamsėjančios mėlynos atspalvių iki sodrios juodos. Jei jūsų tikslas, sukurti vientisą aprangos derinį, tai būtinai rinkitės išskirtinias detales, t.y. sunkius batus ir džinsines kepures.

„DNM RMX“ kolekcija vaikinams įvairiapusiška ir turinti daugybę stilių. Tokius rūbus labai lengva derinti su kasdienia apranga. Svarbiausia kolekcijos dalis – įvairūs džinsų modeliai. Populiariausios jogger stiliaus kelnės ir tiesaus kirpimo džinsai. Šiltąjį sezoną niekaip neišsiversite be universalaus džinsinio švarko. Tačiau rinkitės jį smėlio ar pilkos spalvos – nebijokite išsiskirti. Vientisą džinsinį įvaizdį būtinai pagyvinkite džemperiais su spaudais, flaneliniais marškiniais ar beisbolo kepuraitėmis, kurios yapč mėgiamos stilingų miestiečių.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 09:00 - 20:00
Eurovaistinė
I-VII 09:00 - 20:00