BABOR. Dr. Babor PRO linijos naujienos jau atvyko!

Vieta prekybos centre
2020-08-01

Pristatome tris Dr. Babor PRO linijos naujienas:

 

* DOCTOR BABOR PRO A Retinol Eye Creamintensyvaus poveikio regeneruojantis ir stangrinantis paakių srities kremas

Sodrios konsistencijos paakių srities kremas intensyviai koreguoja senėjimo požymius, stiprina odą apie akis ir idealiai tinka sausai, jautriai ir brandžiai paakių srities odai. Oda aplink akių kontūrus yra ypač plona, todėl ji yra jautresnė senėjimo procesui. Dėl odos stangrumo sumažėjimo, paakių srityje atsiranda smulkių raukšlelių, vokų oda suglemba ir taip atsiranda pavargusių akių efektas. Dr. Babor PRO Retinol Eye Cream paakių kremas atkartoja odos struktūrą, padeda stiprinti jautrią akių kontūro odą ir „pakelia“ užkritusius vokus. Sudėtyje esantis aktyvusis retinoidas, kartu su iridoidinių glikozidų ir flavonoidų praturtintais augalinės kilmės ekstraktais, padeda aktyvuoti odos regeneraciją, mažina raukšleles ir patamsėjimus paakių srityje, padeda sustangrinti paburkusiai atrodančią paakių srities odą, taip suteikdamas akių sričiai lygią ir jaunatvišką išvaizdą. Kremo sudėtyje esantys šeši odos struktūrą atitinkantys lipidai ir keramidai akimirksniu sudaro rišamąją medžiagą tarp keratinocitų ir taip stiprina odos apsauginį barjerą. Taip oda apsaugoma nuo drėgmės praradimo ir išorinio neigiamo poveikio, ji tampa lygesnė ir elastingesnė. Kremo sudėtyje nėra kvapiklių ar sintetinių dažiklių.

Rezultatas: paakių srities oda tampa pastebimai lygesnė, skaistesnė, elastingesnė ir jaunatviškai švytinti.

 

* DOCTOR BABOR PRO PEP Peptide Concentrateintensyvaus poveikio priešraukšlinis peptidų koncentratas

Pažangiomis formulėmis sukurtas intensyvaus poveikio peptidų koncentratas suteikia poveikį panašų į kosmetines injekcijas ir veikia visų tipų raukšles, sugrąžina odai stangrumą bei užtikrina pastebimą, jauninantį poveikį. Dr. Babor PRO PEP Concentrate koncentratas sudėtyje turi signalinį peptidą, kuris padeda nutraukti signalų perteikimą, neleisdamas vykti mikro-susitraukimams odoje. Sičuanio pipirų vaisių ekstraktas skatina natūralų liftingo efektą ir suteikia nedidelį nutirpimo pojūtį odos paviršiuje. Odos tekstūra tampa lygesnė, sumažėja raukšlės, oda įgauna stangrumo, tonuso ir atrodo kupina jaunystės, tonuso ir stangrumo. Koncentrato sudėtyje nėra kvapiklių ar sintetinių dažiklių.

Rezultatas: oda atrodo akivaizdžiai stangresnė, lygesnė, patempta ir glotni.

 

* DOCTOR BABOR PRO ATP Concentrateintensyvaus poveikio odą stiprinantis ATP koncentratas

DOCTOR BABOR PRO ATP - koncentratas, kurio sudėtyje yra adenozintrifosfato ATP. Tai pats svarbiausias energijos šaltinis odai, kuris akivaizdžiai sustiprina, stangrina ir gerina visas gyvybines odos funkcijas. Energija reikalinga ląstelėse vykstantiems procesams, tokiems kaip ląstelių regeneracija ir metabolizmas. ATP - natūraliai skatina kolageno ir elastino sintezę, gerina ląstelių atsinaujinimo procesus, mažina jau susiformavusias raukšleles, gerina odos tekstūrą ir gražina odai jaunatvišką spindesį bei energiją. Pavargusi oda vėl įgauna energijos, pagerėja odos spalva, oda tampa stangresnė, ryškėja veido ovalas, ji tampa glotni, elastinga ir gyvybinga. Koncentrato sudėtyje nėra sintetinių dažiklių ar kvapiklių.

Rezultatas: oda atrodo stangresnė, energingesnė ir jaunesnė.

 

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I- VII 08:00 - 23:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00